Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Knihkupectví - rozcestník

Portál, vzhledem k svému zaměření, prezentuje dvě částečně samostatná knihkupectví:

knihkupectvi.slovniky.cz

1. Klaretovo všeobecné knihkupectví - zde najdete téměř 40 000 knižních titulů, je to prakticky celá produkce českých nakladatelství za posledních 15 až 20 let. Na našem portálu si proto můžete objednat novinku starou teprve několik hodin (a nemusíte přitom oběhnout část města, abyste knihu sehnali metodou pokusu a omylu) i tituly, které již kamenná knihkupectví dávno vrátila nakladatelům.

 

eshop.slovniky.cz

2. Lékařské knihkupectví je určeno především lékařům a studentům medicíny - toto knihkupectví je úzce propojeno s internetovým vydáním Velkéko lékařského slovníku a hledání v něm využívá stovek kontextově aplikovatelných klíčových slov, která ke každému titulu doplňují naši redaktoři. Vyhledávání se tak dostává na zcela jinou úroveň, než umožňují i ty nejdokonalejší browsery, neboť ty vždy pracují s jednou a tou samou anotací.

  ----

... a ještě něco na téma "my a knihy": přiznáváme, že ač milujeme technické možnosti, které nabízí internet, v jedné věci zastáváme klasický přístup: udržujeme knihkupectví v čisté podobě, nabízíme zde knihy a CD nosiče, ale ne např. hodinky či prádlo. To, že asi přicházíme o zajímavý obrat, nám příliš nevadí. Asi to souvisí s naším přesvědčením, že čtení klasických tištěných knih neztratilo na kráse a přitažlivosti ... má se číst pro vzdělání i pro radost.


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.