Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na leden 2018

Beran (21.3.–20.4.)
Zdraví dobré, navíc přichází nová energetická vzpruha. Nastává ideální čas pro dokončení rozpracovaných projektů v zaměstnání, jen je třeba získat potřebný nadhled, netrápit se některými záležitostmi, a porozhlédnout se ještě po trošce inspirace. Naleznete opět cennější věc, kterou jste delší dobu postrádali. Ve vztazích pozor na vlastní neohrabanost.

Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Zdraví trochu pokulhává, zvláště u mužů. V zaměstnání zůstaňte sví, i když ne každý je vám nakloněn. Zachovejte klid a vyčkejte, až se situace i někteří lidé uklidní. Cestujte  nebo podnikejte zajímavé výlety a radujte se ze společnosti milých lidí. Vaše finanční situace je stále stejně dobrá, především vaší zásluhou, jste dokonalí hospodáři.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Po zdravotní stránce není pro vás toto období zrovna příznivé, hrozí problémy s páteří a s trávením. Věnujte se trochu pohybu a zorganizujte si lépe stravovací režim. V zaměstnání vás čeká postup nebo alespoň uznání a ocenění vaší pracovitosti, pečlivosti a kreativity. Nečekaný příjem výrazně zlepší vaši finanční situaci. Jen v lásce buďte opatrní, hrozí partnerské problémy.

Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Zdraví slouží, ale přesto raději navštivte lékaře – prevence je velmi důležitá. V práci vás čeká pochvala za neotřelý nápad a realizaci projektu, ale s vlastními financemi nemáte příliš dobrý vztah, nerady u vás zůstávají. Chybu ale hledejte především u sebe. Zato v partnerských vtazích se blýská na lepší časy, lepší konstelace už dlouho nebyla.

Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Zdraví dobré, ale pozor na to, co jíte. Zvyšuje se také Vaše naděje na výhru. Otevírá se před vámi období, ve kterém můžete mnohé změnit nebo alespoň napravit. Nenechte se ale vykolejit zdánlivými neúspěchy. Vše chce jen trochu trpělivosti. Ve vztazích můžete napravit, co jste poslední dobou značně pokazili.

Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Mohly by zaskočit menší zdravotní problémy, věnujte se proto více pohybu a relaxujte. V zaměstnání stav vyrovnaný, je na místě i trocha optimismu. Nesmíte se ale příliš zabývat tím, jak si posílit či upevnit své pracovní postavení, uniká vám při tom jedna šance na postup za druhou. Finance dobré, vztahy vyvážené.
 
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Přiliv energie vám umožní ubránit se viróze. Menší nedorozumění v práci vás neohrozí, ale nenechte se hlavně vyvést z míry. Berte věci s humorem a s nadhledem. S financemi je to pořád stejné, nic ohromujícího. Potkáte zajímavého a inspirujícího člověka, nepřehlédněte ho.

Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
V zaměstnání se  vám otvírají nové pespektivy, máte velkou šanci na pracovní postup. Neprovokujte ale osud a držte se osvědčených postupů, přehmaty si nemůžete dovolit. Najděte si čas na výlety do přírody, čím delší a náročnější procházky absolvujete, tím lépe se budete cítit. Ve finanční oblasti i vztazích panuje klid a pohoda.

Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Necítíte se ve své kůži, na chvíli vysaďte, jinak budete náchylní ke chřipkám. V zaměstnání zvolněte tempo,  prospějí vám setkání s přáteli a rodinnými příslušníky. Přijdete tak na zcela jiné myšlenky. Pozor – moc nerozhazujte, mohlo by to poznamenat vaše finance na dlouho dobu. Opět si uvědomíte, jakou oporou jsou vám vaši blízcí a partner(ka).

Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Úspěšně jste přestáli svátky – opatrujte zdraví, hrozí chřipky. Finance se budou nejméně do března zlepšovat. Rodinné vztahy projdou menší krizí, vše se ale rychle napraví. Vyžádá si to ale drobné ústupky i z vaší strany.  V zaměstnání jste uznávaným pracovníkem, ale nezapomínejte, že je třeba na sobě neustále pracovat.

Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Zdraví uspokojivé, pouze vás trochu potrápí klouby. V zaměstnání vsaďte na svou originalitu a fantazii a umění jednat s lidmi a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Z vašich úspěchů se zaraduje i povánoční odlehčená peněženka. Nevyhýbejte se setkáním s neznámými lidmi, mohli byste tak promarnit svou šanci.

Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Zdravotní stav vynikající u všech věkových kategorií. V pracovních vztazích nenadálé úspěchy, ale je potřeba na sobě dále pracovat. Partnerské vztahy slušné, delší dobu již u vás vládne i rodinná pohoda, financí dostatek, i když ne přebytek, tak co víc si můžete přát.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.