Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
O NÁS [ SLOVNIKY.CZ ]


Vítáme Vás na internetovém portálu slovniky.cz, který provozuje společnost Maxdorf s.r.o. Od konce roku 2000 jste na této adrese mohli používat volně přístupnou on-line verzi Velkého lékařského slovníku. Nyní jsme přistoupili k rozšíření portálu o Lékařské oborové lexikony a on-line magazín (Klub Klaret). Součástí samozřejmě i nadále zůstává fulltextová podoba lékařského slovníku. 

SLOVNÍKY, LEXIKONY, ENCYKLOPEDIE …
Slovníky a další publikace slovníkového typu patří tradičně k základům naší kultury a vzdělanosti, jejich význam se však zásadně zvyšuje v posledních desetiletích, kdy se naplno projevuje rozpor mezi rychle narůstajícím objemem znalostí a neměnným množstvím času, který má každý z nás k dispozici. Objem poznatků ve většině oborů lidské činnosti se zdvojnásobí přibližně každých 15 až 20 let, avšak čas pro čtení se v naší rušné době spíše zkracuje.
Portál slovniky.cz se snaží soustředit maximum dostupných informací o knižních publikacích slovníkového typu, ale i o slovnících on-line. Součástí portálu je klub Klaret, kde čtenáři mohou najít zajímavé články na různá aktuální témata.

KLUB KLARET / MAGAZÍN
Další sekcí portálu je Klub Klaret, který přináší zajímavé informace z řady oborů lidské činnosti. V roce 2009 zde bude spuštěn diskusní klub pro ty, kterým vědění přináší radost.

VELKÝ LÉKAŘSKÝ SLOVNÍK ON-LINE
Tradiční součástí portálu slovniky.cz je i nadále fulltextová verze Velkého lékařského slovníku. V současné době je k dispozici 4. vydání, na knižním trhu  je mezitím již vydání desáté. 


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.