Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na prosinec 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Nezaleknete se ani čerta, natož běžných nebo i těch komplikovanějších životních obtíží. Problémy budete řešit s rozumem a nadhledem, a to ocení i vaši blízcí. Zdraví vám nezpůsobuje žádné problémy, ale je potřeba alespoň občas víc spát, jen tak naberete síly, abyste mohli dosahovat stále nových úspěchů. Finance jsou naprosto v pořádku, tak což občas udělat malou radost sobě nebo někomu, koho máte rádi.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
V zaměstnání se rýsují menší komplikace, ale i ty se docela snadno a rychle vyřeší. Soustřeďte se na práci, aby další problémy nepřibývaly, záleží to dál už jen na vás. Pozor o vánočních svátcích a novoročním veselí na přejídání, váš trávicí systém by vám mohl začít trochu dělat problémy, takže s jídlem uvážlivě. Velmi se vám bude tento měsíc dařit v investicích, tak s chutí do toho.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Nestresujte se dopředu, řešte vše s klidem a rozvahou a pak opravdu uspějete. V zaměstnání krůček po krůčku získáváte silnější a významnější pozici, tak si to hlavně nepokazte. S financemi si nemusíte dělat starosti, ale příliš rozhazovat také nemusíte. O Vánocích se kontrolujte v jídle, sportujte a choďte na pravidelné procházky a vaše tělo vás zcela určitě pochválí. Najděte si také čas na přátele a rodinu, prospěje to oběma stranám.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Vaše kariéra je na vzestupu, nadřízení pomalu ale jistě zjišťují, co všechno umíte, jak umíte řešit problémy, s čím vším si umíte docela snadno poradit. Nevyčerpejte se příliš vánočními přípravami a úklidem, váš organismus by se mohl začít bouřit. Pozor také na rodinné rozepře, přitom stačí málo, naordinovat si trochu relaxace a prožít se svými blízkými příjemné chvíle volna a vše opět půjde jako po másle. I ve finanční oblasti se pomalu vše obrací k lepšímu, ale raději dál kroťte své choutky utrácet.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Nastal vhodný čas pro ty, kdo se rozhodují o změně zaměstnání, ale neměňte ho bezhlavě a za každou cenu. V tomto případě je třeba všechno řádně promyslet, srovnat si všechna pro a proti, poradit se s rodinou nebo s přáteli a pak se teprve jednat. Organismus už sám volá po aktivním odpočinku, což takhle naplánovat nějakou pořádnou túru nebo vyrazit na lyže nebo aspoň potrápit tělo ve fit centru. Finance vám jako obvykle starosti nepřidělávají, spíše se můžete radovat.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Nastává pro vás období stresu v zaměstnání i doma a z toho mohou pramenit i různé další problémy. Je třeba vše řešit s nadhledem a bez zbytečných emocí, ta stejně nic nevyřeší. Vy nakonec vše zvládnete jak se říká„levou rukou“. S financemi to není tak špatné, jak to na první pohled vypadá, ale nedivte se, vždyť už máte nakoupeny skoro všechny dárky. Jako jedni z mála věnujete pozornost taky svému zdravotnímu stavu a je to vidět, energie z vás doslova sálá, tak což ji třeba vrhnout do předvánočních příprav nebo vyrazit na nějaký fyzicky náročnější výlet.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Situace se vyvíjí přesně podle vašich představ, tak co více si můžete přát. V zaměstnání slavíte nebývalé úspěchy. Pozor si ale dejte na přemíru jídla při vánočním a novoročním hodování, Hrozí problémy s trávením a váha už by si vás taky mohla přestat vážit. Nevydávejte zbytečně peníze a dárky nakupujte s rozmyslem, vaše bankovní konto se vám pak začne docela líbit. Vyvarujte se zbytečných rodinných rozepří a užívejte si vánoční svátky v klidu a pohodě.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Váš kariérní postup je na obzoru. Postoupíte, sice ne o moc, za to ale na velmi strategickou pozici. S majetkem dále nakládejte s rozumnou opatrností, tato vaše výrazná vlastnost vás už mnohdy zachránila před značnými problémy. Nepodléhejte v tomto období smutkům a depresím, máte přece tolik dobrých lidí kolem sebe. Zdraví je celkem v pořádku, jen je potřeba se příliš nepřetahovat a naučit se odpočívat.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Můžete se pomalu začít radovat, vaše píle, pracovitost, preciznost a systematičnost vás dovede až k úspěchu. Začíná pro vás také období úspěšných nákupů, ale i investic. Dá se říct, že na co sáhnete, to se vám daří. O Vánocích si ale dávejte pozor na kapra, na Silvestra na přemíru alkoholu a také nezapomínejte na preventivní prohlídky u lékaře. Občasný spor s partnerkou či partnerem jen vyčistí vzduch, ale pozor na zlá slovíčka a jedovaté větičky.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Nestresujte se neustále a věci řešte s nadhledem. Obtížné období pomalu končí a vy se opět rozzáříte a dosáhnete nečekaných úspěchů. S láskou a nadšením můžete také vybírat a nakupovat vánoční dárky, vaše pečlivé hospodaření se vyplácí a nese ovoce. Vyhýbejte se hlavně těžkým jídlům, váš žlučník by se mohl začít zlobit. Je také potřeba naučit se odpočívat, proto raději začněte co nejdříve.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Vaše kariéra stoupá strmě vzhůru, důvodem není jen Vaše pracovitost, ale i schopnost vidět věci s nadhledem ale i s přehledem, téměř vždy jste pány situace. Trochu ale přibrzděte, tímhle tempem se brzy stanete ředitelem. Šetřte si své zdraví a nepřežeňte to s předvánočním a vánočním shonem, Vždy chcete, aby vše bylo na jedničku, ale každému mohou jednou dojít síly. Je před vámi měsíc plný přátel a lidí, kteří vám dají najevo své city.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Začínáte získávat body u nadřízených, jen tak dál a postup je na dosah. Utrácejte s rozumem a pamatujte na rezervy, vše nasvědčuje tomu, že vás čekají větší výdaje. Po zdravotní stránce je zatím vše naprosto v pořádku, ale i v tomto období se vyvarujte nadmíry alkoholu a jídla. Váš organismus by mohl začít trochu stávkovat. Najděte si dostatek času na své blízké, začínají strádat.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.