Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop duben 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Máte chuť všem ukázat, že vás podceňují a vůbec nevědí, co všechno umíte, znáte a dovedete. Jděte za svým cílem a nenechte se odradit drobnými neúspěchy. Nakonec budete stejně vítěz vy. Pokud budete potřebovat s něčím pomoci, nezapomínejte na své opravdové přátele, pomohou vám získat tolik potřebný nadhled. Nenechte se ovládat jarní únavou a hlavně se na ni nevymlouvejte a vyražte do přírody, ať už pěšky nebo na kole. Pečlivě hospodařte s vašemi financemi, čeká vás větší vydání, tak nyní raději šetřte.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Nastává období, ve kterém si budete připadat jako ve snu. Kolem vás se bude měnit celá řada věcí a vy budete mít pocit, jako byste nemohli nic ovlivnit. Ale opak je pravda. Vezměte vše do svých rukou, ale s rozvahou. Stejně přistupte i k vašemu zdraví a tělesné schránce, i zde je potřeba něco pro zdraví udělat. Sportujte nebo podnikejte delší procházky, jezte méně kalorická jídla a nezapomínejte ani na pravidelné prohlídky u lékaře. Ve finanční oblasti vládne klid, penězům je u vás dobře.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Pocítíte příliv energie, elánu, nápadů. Pustíte se s velkým úsilím do věcí, u kterých jste zatím váhali a otáleli. V zaměstnání i v soukromí budete mít pocit, že vše je jednoduché, bez problémů a že vás v nastoupené cestě nemůže nic zastavit. A opravdu, záleží jen na vás, jak se ke všemu postavíte. Věnujte se pohybu a žijte zdravě, jen tak vám energie nebude ubývat. S financemi umíte stejně dobře hospodařit, jako je i umíte dobře roztočit. Roztáčejte, ale s rozvahou.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
V pracovní i soukromé oblasti se vám v tomto období bude dařit. Do vašich plachet fouká jen ten správný vítr a vy také umíte pevně držet kormidlo a bravurně jedete ke svému cíli. V pracovní i soukromé oblasti je tedy vše v pořádku. Pozor si ale dejte na neuvážené investice, to je totiž oblast, ve které se vám nebude tento měsíc dařit vůbec. Věnujte dostatek času a pozornosti svému zdraví, pokud nebudete pro zdraví pravidelně něco dělat, mohli byste toho časem litovat. Nelze jen brát, ale je třeba i dávat, a to platí i pro zdraví.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Tento měsíc, dá se říci, bude neutrální. V soukromí a ani v pracovní oblasti se nebude dít nic mimořádného, to je nic kladného, ale ani záporného. Neznamená to, že byste měli jen vyčkávat, jak život poběží dál. Sbírejte síly na případná náročná následující období, vytvářejte si finanční rezervy na eventuální větší finanční vydání, relaxujte, věnujte se svým blízkým a přátelům, abyste později měli dostatek času i sil na úkoly, které před vás život postaví. Tento poklid totiž nebude trvat věčně.

Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Vše nasvědčuje tomu, že tento měsíc pro vás bude docela náročný. Pravděpodobně vás zklame i někdo blízký. Některým věcem a záležitostem nebudete vůbec moci přijít na kloub. Na vše, čemu nebudete rozumět, se ale klidně zeptejte těch, kteří se tváří, že je jim vše jasné. I tak poznáte některé lidí, o kterých jste si mysleli, že jsou spolehliví a přátelští. Peníze, které vám stále někdo slibuje, nejsou ani na obzoru. Buďte ale neoblomní a nenechte se odradit arogancí. Po zdravotní stránce jste naprosto v pořádku, a tudíž budete mít dostatek sil toto období zdárně překonat.

Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Máte velké plány, ale teď není ten pravý čas je realizovat. Není totiž jisté, zda vše máte do detailu promyšlené, a proto byste mohli i narazit. Ještě jednou si vše pečlivě promyslete, zvažte všechna pro a proti, podívejte se na své plány trochu s nadhledem, popř. požádejte o nestranný názor někoho blízkého či nějakého spolehlivého přítele či přítelkyni. Hlídejte si pečlivě finance a celý rodinný rozpočet, peníze se totiž snadno rozkutálejí. Váš organismus potřebuje tzv. dobít baterky, věnujte mu tedy dostatečnou pozornost.

Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Veškeré zatěžkávací zkoušky, které vás měly potkat jsou již zdárně za vámi. Teď si naordinujte odpočinkový čas. Věnujte se nyní věcem, které jsou bez problémů, nekonfliktní a zvládáte je levou zadní. Poté se s o to větším nadšením zakousnete do nových projektů, ve kterých zúročíte své schopnosti i dovednosti. Utrácejte s rozvahou a budete na tom stále tak finančně dobře jako doposud. Jaro je tady, tak vyrážejte do přírody a dělejte něco pro své zdraví.

Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Zdá se, že energie máte na rozdávání, zatímco jiní si stěžují na jarní únavu. Nechybí vám ani optimismus. Slabou stránkou ale bude váš styl komunikace a způsob vyjadřování. Můžete si tím způsobit řadu problémů v zaměstnání, ale i v soukromí. Pokud se pokusíte o sebekontrolu v této oblasti, získáte ocenění od svého okolí, které vás již dobře zná a ví, že forma komunikace je vaší slabinou. Máte šanci na získání většího množství peněz, ale musíte pokoušet štěstí sázkami.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Hvězdy jsou vám konečně nakloněny, a tak dělejte vše pro to, aby tomu tak bylo co nejdéle. Pracujte systematicky a ne zbrkle, uberte na množství a přidejte na kvalitě. Naučte se také svou práci prodávat. Nestačí jen pilně pracovat, je třeba o práci taky občas mluvit, jen tak si kompetentní lidé všimnou, co všechno děláte. Věnujte se také svým blízkým, na které si kvůli práci mnohdy vůbec nenajdete čas. Vaše tělesná schránka občas také vysílá signály s prosbou o pomoc, věnujte jim proto pozornost. Jen tak si udržíte svou kondici. S financemi si docela dobře rozumíte, i když občas ke konfliktům dojde. Rychle ale vše dáte do pořádku.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Snad už konečně zjistíte, že není možné pracovat neustále a navíc na více frontách najednou. Okolí pak bere vaši pracovitost jako samozřejmost, ne jako mimořádné úsilí, které by mělo být vždy oceněno. Naučte se své pracovní úsilí náležitě prodávat. Udělejte si mezi prací také čas na své soukromí, již dlouho skoro neexistuje. Máte kolem sebe dost lidí, kteří vás mají rádi, jen vy to příliš nevnímáte. I vy musíte dávat najevo svým blízkým, že je máte rádi.  Váš organismus potřebuje dostatečné množství vitamínů a zdravé stravy, aby vaše ukrutné tempo lbez problémů zvládal. Peníze nejsou vaším problémem, ale přesto byste potřebovali vyhrát, abyste mohli splatit půjčku, která vás tíží.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Pozor na rozpory se spolupracovníky. I když to pro vás nebude zrovna příjemné, rozhodně vás to nepoškodí. Možná dostanete dokonce nabídku na lepší práci. Vše do sebe najednou začne zapadat a navazovat na sebe tak, že se nepřestanete divit. Přijemněji se začne tvářit i vaše konto v bance a vy samou radostí nad tím přestanete i zbytečně utrácet. Ve vaší rodině zavládne neskutečná pohoda, což vaši blízcí náležitě ocení. Jen váš organismus zcela nezvládne nastálou pohodu a bude se trochu hlásit o pozornost. Nebude to ale nic zásadního, jen je třeba mu věnovat náležitou péči a občas mu trochu vyjít vstříc..
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.