Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na listopad 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Čeká vás spousta práce doma a celá hromada pracovních úkolů. Budete muset prokázat vaše organizační schopnosti a systematičnost, schopnost vyjednávat a asertivní přístup. Vyhýbejte se emotivnímu jednání a prosazujte své názory a nenechávejte se neustále odstrkovat na druhou kolej. Toto období přeje vašim investicím, ale musíte vše dělat s rozmyslem a dát i na rady svých zkušenějších známých. Věnujte také čas své tělesné schránce, naordinujte si pár odlehčovacích dnů, jezte hlavně zeleninu a ovoce a především pročisťujte organismus pitím čisté vody či bylinkových čajů.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Nastává čas rozhodování – budete se muset rozhodnout jak dál v práci, zda přijmete finančně lákavou nabídku nebo setrváte v práci stávající.Zvažte řádně všechna pro a proti na všech frontách a zkuste i trochu riskovat. Rovněž vás čeká rozhodování, zda investovat peníze do úpravy bytu nebo je použít např. na zaplacení jazykového kursu. V tomto měsíci se prostě budete muset neustále rozhodovat. Záleží tedy především na vás, co zvolíte a jak dál se bude ubírat váš život. Věnujte také nějaký čas relaxací, jedete na doraz, a může se stát, že vám „dojdou baterky“. Nezahrávejte si se svým zdravím.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Jste v úžasné tělesné kondici a udržíte si ji po celý měsíc. Nepodceňujte úřední záležitosti a dejte všechny záležitosti rychle do pořádku, jinak se dostanete do velkých problémů a ty se pak řeší mnohem složitěji. Udělejte si také čas na své blízké, a to co nejdříve, nebo se začnou bouřit. Pokud to nebude nutné, nepouštějte se tento měsíc do žádných větších investic, nemuselo by se vám to vyplatit. Buďte rádi, že vaše konto se už tváří spokojeněji, tak ať mu to nějaký čas vydrží.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Právě vcházíte do lepších časů, a tak se radujte a toto příznivé období pořádně využijte. Nestěžujte si proto pořád na lidi kolem vás a přemýšlejte, co pro své štěstí a spokojenost můžete udělat vy? Máte spoustu energie, neotřelé nápady a houževnatost, a to je úžasný počáteční vklad na cestě k úspěchu. Nabídky na změnu práce berte vážně. Máte na víc, než v současnosti děláte. Neplánujte žádné větší investice, nenastal ten pravý čas. Věnujte se také občas sportu nebo alespoň si udělejte čas na vycházku do přírody, načerpáte tak nové síly.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Čeká vás spousta povinností a úkolů, ale také hodně legrace. Pracovní nároky a nečekané úkoly v sobě skrývají důležité výzvy. Vašich schopností a pracovního nasazení si může všimnout důležitý a kompetentní člověk a vše se rychle posune kupředu. Pozor na lidi, kteří vám „mažou med kolem pusy“, ale jednají tak především ve vlastním zájmu. Nebuďte tak důvěřiví.  Věnujte také trochu času odpočinku a jezte vitaminy. Pozor na finance, neutrácejte tolik, ať máte dostatek prostředků na nečekané výdaje a navíc se blíží Vánoce.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Máte kolem sebe dost lidí, kteří vás především využívají, ale samozřejmě i spoustu těch, kteří to s vámi myslí opravdu dobře. Nehoňte se tolik a hlavně přinuťte lidi kolem sebe, kteří se jen „vezou“, ať také přiloží ruku k dílu.. Děláte za jiné a pak vám nestačí síly na vaše povinnosti. Peníze, které očekáváte, budou mít trochu zpoždění, ale o to jich bude víc a před Vánocemi se vám určitě budou hodit. Po zdravotní stránce jste naprosto v pořádku, jen obohaťte svůj jídelníček o větší dávku vitaminů.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Pro nápady nechodíte daleko, ale je třeba je vždy dotáhnout až do konce a nenechávát dokončení na lidech kolem vás. Hledejte nové, zajímavější cesty toho, co děláte už jako rutinu. Přinese vám to úspěchy na poli pracovním a projeví se to brzy i ve finanční oblasti. Ale neusněte na vavřínech, dosáhnout pak znovu současných úspěchů by bylo mnohem složitější. Pozor blíží se období chřipek a častých nemocí, jezte vitamíny, aby žádná choroba neměla chuť se u vás zabydlet.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Práce se vám tento měsíc nebude dařit, ale nenechte se rozložit. Plňte si pečlivě své úkoly, ale se změnami k lepšímu nepočítejte. Hvězdy vám nejsou zrovna nakloněny. Posbírejte odvahu a postavte se směle všem překážkám, které vás tento měsíc čekají. Problémy vnímejte jako životní zkušenost. Nezapomínejte na rovnováhu mezi prací a odpočinkem, vyvarujete se tak zdravotním problémům. Koncem měsíce už začnete vnímat, že situace se obrací a nastává vaše příznivé období, a to na všech frontách.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Radujte se, právě se nacházíte v lepším období, ale záleží především na vás, jaké vše bude. Pro tento měsíc platí, že spokojený a vyrovnaný je jen ten, kdo dokáže na každé situaci najít tu lepší stránku. Najděte si čas pro rodinu a přátele, mnohonásobně vám pak vše vrátí. Nebojte se také prosazovat věci, které považujete za prospěšné, získáte respekt svých kolegů a šéfové si vás také všimnou a finanční odměna na sebe nenechá dlouho čekat. Máte železné zdraví, tak o něj pečujte.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Každý malý nezdar vás vyvede z míry, a přitom je to zcela zbytečné. V zaměstnání i doma si vás váží, oceňují vaši práci a pokud se vám přece jen něco nepovede, nepodléhejte panice. Nikdo není dokonalý, jen je třeba naučit se zvládat případné nezdary. Jste téměř dítětem štěstěny, v práci bez problémů, rodina a vaši blízcí vás podporují a obdivují vaše schopnosti, tak co si víc přát. Vaše konto také nezeje prázdnotou a navíc s penězi umíte hospodařit. Jen je třeba věnovat trochu pozornosti své tělesné schránce, proto zajděte na pravidelnou kontrolu k lékaři a hlavně ji už neodkládejte.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Práce a různých úkolů na vás tento měsíc čeká víc než dost, ale vy je jako obvykle zvládnete s nadhledem, ale přece jenom s velkým nasazením sil. Proto se občas cítíte zcela vyčerpaní a bez sil. Chce to opravdu alespoň na krátký čas vypnout a nabírat síly. Pamatujte si, žádný stroj nefunguje věčně. Je třeba o něj pečovat a to platí i pro vás. Šéfové si vás cení a je to vidět i na vašem kontu. Nezapomínejte na rodinu a přátele, potřebují vás, dejte jim také občas najevo své city.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Tento měsíc vás ovládne pocit, že se ve všem jen neustále „plácáte“, nic vám nejde od ruky, nic se vám nedaří, úkolů neustále přibývá, lidé kolem vás  nechápou… Je to ale jen váš vnitřní problém. Zastavte se a zamyslete se především sami na sebou. Posilte organismus, odreagujte se a podívejte se na situaci s nadhledem. V druhé půlce měsíce již opět budete nad věcí. Ocenění šéfů také na sebe nenechá dlouho čekat. Nezapomínejte občas protáhnout tělo, a svět se vám hned bude zdát růžovější.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.