Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na srpen 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Nastává pro vás období plné optimismu, ale i jakési vnitřní pohody, a tak právě díky vašemu pozitivnímu pohledu na svět si poradíte se všemi problémy, které se vám postaví do cesty. Váš nadhled nad věcí ocení i rodina a kolegové. Očekávejte také příjemný zážitek, který vás doslova nabije další energii. Jen pozor na finance, držte své nakupovací choutky trochu na uzdě, neznamená to ale, že byste si občas něčím malým nemohli udělat radost. Hlídejte si o dovolené jídelníček, abyste si nepřivolali žaludeční komplikace a pokuste se alespoň občas  o aktivní odpočinek, přispějete tím k vaší fyzické i psychické pohodě. Věnujte také více pozornosti svým blízkým, určitě si to zaslouží, mají s vámi doslova neskutečnou trpělivost.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Budete mít pocit, že tento měsíc trávíte na tobogánu, prostě okamžiky, kdy budete nahoře a kdy dole, se budou neustále střídat. Ještě že jdete i do problémů s vervou, a tak i tento náročný měsíc překonáte. Nevyjde vám sice vše, co jste si na toto období naplánovali, ale i tak budete mít dobrý pocit sami ze sebe. Konec měsíce zasvěťte relaxaci, a to už bude první počinek na cestě k lepšímu. Pečujte o své zdraví, nebo si o to řekne váš organismus sám. Občas míváte potíže udržet své finance na uzdě, ale tentokrát si nějakou radost můžete udělat, zasloužíte si to.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Všichni kolem vás mají pocit, že nastalo období relaxace, odpočinku a dovolených, a tak vůbec nemají chuť přiložit ruku k dílu. Ale to byste nebyli vy, abyste na ně nevyzráli a nenápadně přece jen všechny zapojili. Pamatujte si, že je třeba taky trochu odpočívat, a proto se snažte načerpat síly na další měsíce roku, budete to potřebovat. Věnujte také pozornost své jídelníčku a zaměřte se na dietnější potraviny a zeleninová jídla, prospěje vám to. Ve vaši blízkosti je osoba, které na vás velmi záleží, važte si toho, ne každý má takové štěstí. Máte vyhlídky na nečekané zvýšení stavu vašeho účtu.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7.)
Nastává období dovolených, ale tu by především potřebovalo vaše bankovní konto. Nějak moc jste mu pustili žilou. Věnujte se sportu, procházkám do přírody, nasaďte lehkou dietu.
V zaměstnání budete mít trochu problémy s některými spolupracovníky, ale vše se vysvětlí, chyba bude jen ve špatné komunikaci. Je však nutné, abyste pevně drželi na uzdě své emoce. Nešetrné jednání s kolegy nebo s vašimi blízkými by mohlo způsobit značné a navíc dlouhodobější problémy. Ozvěte se svým příbuzným, čekají na to. Hvězdy na vás myslí, a tak koncem měsíce pro vás začne velmi příznivé období.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Poslední dobou máte pocit, že se vám příliš nedaří, lidé vám ubližují, rodina vás nechápe, všichni vás využívají, ale chyba je úplně někde jinde, a to ve vás. Již dlouho jste nevěnovali žádný čas odpočinku a váš organismus si o něj říká tímto způsobem. Chce to vypnout, uvolnit se, podívat se na věci a lidi kolem vás úplně z jiného úhlu. A tak tento měsíc věnujte co nejvíce času relaxaci, rodinné pohodě nebo svým blízkým a přátelům, Odreagujete se, uvolníte se a přijdete na zcela jiné myšlenky. Máte ve své blízkosti člověka, který je vám ochoten pomoci v každé situaci, nepřehlédněte ho. Obdržíte větší finanční dar. Nečekané finance zbytečně nerozházejte.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
V zaměstnání nastává klidnější období, a tak můžete dodělat a dotáhnout to, na co stále nebyl čas. Konečně je tu úspěšné období. Šéfové ocení vaši preciznost a pracovní nasazení. Vaše bankovní konto se doslova zatetelí radostí. Je vhodný čas na investice, pokud se pro ně rozhodnete a necháte si poradit, rozhodně nebudete litovat. Zamyslete se také nad tím, kolik času věnujete svému zdraví. Přemýšlejte o něm víc a hlavně něco pro své zdraví alespoň občas udělejte. Dovolená se vydaří přesně podle vašich představ.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Nepřehánějte své pracovní ambice, vůbec by se vám to nemuselo vyplatit. Čím víc byste získali v zaměstnání, tím méně by se vám dostávalo spokojenosti v jiných oblastech. V tomto měsíci se objeví pár problémů, na které nejste vůbec připraveni. Nenechávejte si své starosti pro sebe, poraďte se s blízkým člověkem, jen tak vše vyřešíte s nadhledem a rychle. Velkou roli by totiž mohla sehrát vaše bujná fantazie. Najděte si hlavně čas na své blízké a vyražte s nimi na dovolenou nebo alespoň do přírody. Ve finanční oblasti vládne pohoda, a tak si můžete i trochu vyrazit z kopýtka.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Někdo vás dříve hodně zklamal a teď nastal čas, kdy se snaží vše špatné napravit a zase vás získat na svou stranu. Zamyslete se a srovnejte si v hlavě, jestli není na čase odpustit a všechno srovnat. Chyby přece dělá každý z nás. Jakmile se vše vyjasní, očekává vás příliv energie, začne se vám až neuvěřitelně dařit a přitom stačilo tak málo – odpustit. Vaše vůle má totiž až netušené rozměry. Pokud se pro něco rozhodnete, žádná překážka vás nezastaví a tento měsíc to pro vás platí obzvláště. Případné finanční investice ale raději nechte na příští měsíc. Je čas dovolených, a tak si naplánujte relaxaci i vy.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Rádi o všem rozhodujete a do všeho mluvíte, nechte taky prostor pro realizaci a rozhodování ostatním. Začnete-li naslouchat a vnímat své okolí, a to v zaměstnání i v soukromí, bude to ku prospěchu všem a zažijete měsíc provoněný klidem a pohodou.
Někdo se na vás obrátí s prosbou o půjčku, můžete mu klidně vyjít vstříc, vše nasvědčuje tomu, že se do finančních problémů nedostal vlastní vinou a u vás se peníze rády zdržují. Pokud plánuje nějaké úpravy v bytě, je ten nejvhodnější čas s nimi začít, vše půjde jako po másle. Nezapomínejte také na své zdraví a aspoň občas si naordinujte dietní den.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Začněte už konečně přemýšlet o dovolené, věřte, že ji potřebujete. Nehoňte se více, než je nutné a pochopte, že všechno chce svůj rytmus. A navíc většinou vaše pracovní nasazení stejně nikdo neocení. V zaměstnání je na vás vyvíjen přílišný tlak, nenechte se ale zahnat do kouta. Je třeba, abyste se už konečně ozvali a nejen přijímali novou a novou práci. Pečujte také o své zdraví a podnikejte nějaké výlety se svými blízkými či přáteli, určitě to přivítají a mnohonásobně vám to také vrátí. Vyčleňte si nějaké finance na úpravu obydlí a co nejdříve s nimi i začněte, hezké prostředí přece doslova nabíjí energií.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Nenechte se zahltit množstvím lidí, které si tzv. pustíte k tělu. Věnujte se také někdy jen sobě a nestarejte se jen o druhé, jsou totiž i tací, kteří dokáží vaši vstřícnost a obětavost jen využívat, nebo spíše zneužívat. Stejná rada pro vás platí i v pracovní oblasti, okolí už od vás veškerou práci bere jako samozřejmost nebo snad dokonce jako vaši povinnost. Je nutné se ozvat a zmírnit tempo. Odjeďte někam daleko na dovolenou, věnujte se sami sobě, pečujte o své zdraví a hlavně načerpejte síly a energii. Pokud potřebujete činnost ke svému životu, přihlašte se do nějakého víkendového rukodělného kurzu, odreagujete se, získáte inspiraci a načerpáte novou energii. Umíte šetřit, a tak finance nejsou váš problém.
Charakteristika znamení 

Ryby
(21.2.–20.3.)
Posuzujte všechno, co se kolem vás děje realisticky a nenechávejte se ovládat jen emocemi. Vnímejte události a řešte problémy vaše i vašich blízkých s nadhledem a odstupem a vše nebude tak černé a nesmyslné, jak to na první pohled vypadá. Uberte trochu plyn a občas se něčím odměňte, zajděte si na dobrou večeři, do kina nebo divadla či jen vyjeďte do přírody na kole a vnímejte tu krásu kolem vás. Jakmile načerpáte energii, využijte vítr, který začne foukat do vašich plachet. Máte před sebou velmi příznivé období, prosadíte se v práci, v soukromí zavládne klid a pohoda, zdravím budete překypovat, bude se vám dařit i po finanční stránce. Užijte si příznivé období plnými doušky.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.