Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop červen 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Nastává období, kdy můžete trochu zpomalit, občas se i zastavit, trochu si vše srovnat v hlavě a uspořádat všechno, na co jste zatím příliš času neměli nebo do čeho se vám příliš nechtělo a odkládali jste to. Udělejte si proto pořádek v sobě, ve vztazích soukromých i pracovních i ve svých financích. Hlavně nic neuspěchejte a všechno řádně zvažte, popř. se s někým, komu opravdu důvěřujete, poraďte. Taky je vhodné načerpat trochu síl, abyste pak o to s větší chutí se do všeho pustili. Koncem měsíce se na vás začne usmívat štěstí ve finanční oblasti, ale i v tomto případě bude potřeba správně odhadnout situaci.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Pracovně a výkonnostně si stojíte výborně. Snažíte se a vaše snaha bude korunována úspěchem. V tomto období by se vám měly splnit dlouhodobější cíle, ale jen v případě, jestliže jste na nich intenzivně pracovali. Také ve finanční oblasti vám bude přáno. Získané finance však bezhlavě neutrácejte, myslete na případnou dovolenou a rovněž nezapomeňte na nějakou tu rezervu. Najděte si čas na relaxaci, vyražte na pěší výlety, váš organismus doslova touží po pohybu. Nezapomínejte také na přátele a své blízké a najděte si pro ně čas alespoň občas.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Řada problémů, které vás v poslední době trochu vyčerpávaly, se vyřešila a žádné další se na vás neřítí, dokonce se situace obrací k lepšímu a spíše budete mít důvod k radosti. Nastává pro vás totiž pozitivní období, budete mít dost energie na všechno, co budete potřebovat stíhat a zvládat. Objeví se před vámi nové cesty, nové nabídky, nové šance. Bude záležet jen na vás, pro které věci, lidi i cesty se rozhodnete a jak se vám bude dál dařit. Při rozhodování vyslechněte rady svých blízkých a svůj „šestý smysl“. Finance nejsou tím, co by vám mohlo způsobit nějaké problémy.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
V červnu vás nic nečekaného či výjimečného nečeká, práce i soukromí se vám stabilizovaly. Děti vám udělají radost vysvědčením nebo studijními úspěchy, blízcí úžasným dárkem k narozeninám. Naplánujte si zaslouženou dovolenou, potřebujete načerpat síly na vše, co vás ještě do konce roku potká. Po finanční stránce je vše naprosto v pořádku, můžete si dokonce dovolit občas si udělat nějakou radost, třeba letos vyrazit na nějakou neobvyklou, třeba i finančně náročnější dovolenou. Vyrážejte do přírody, na výlety, relaxujte, navštivte své příbuzné, prostě odpočívejte.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Pro celý měsíc pro vás platí, nemontujte se do věcí, které se vás netýkají a nesnažte se je řešit. Nemáte tolik informací, abyste mohli a pomohli řešit spory mezi lidmi nebo dokonce rozsoudit, kde se stala chyba. Snažte se dát do pořádku ty věci a záležitosti, které se týkají přímo vás nebo vašich blízkých či přátel, zbavte se i tzv. „kostlivců“, do kterých se vám vůbec nechce, ale je třeba jít do dalšího období s čistým štítem. Po zdravotní stránce jste naprosto v pohodě, i když rozumná dovolená vám také prospěje. Trochu více pečujte o své konto a snažte se mu příliš nepouštět žilou.

Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Zpomalte trochu a nepřepínejte se tolik. Jste vyčerpaní fyzicky i psychicky oslabení, proto zvolněte, naordinujte si nějaké dny volna, organismus o ně doslova již prosí. Udělejte si čas na své koníčky, užijte si své blízké a přátelé, vyražte do divadla nebo kina, nebo jen poseďte na dobré večeři nebo u sklenky vína s přáteli. V zaměstnání bude neobvykle klid, což vás bude trochu vyvádět z míry, ale neobávejte se, není to klid před bouří. Obdržíte peníze, se kterými jste vůbec nepočitali, a tak je všechny neukládejte do rezerv, ale alespoň část použijte na relaxaci, nebo si jen něčím udělejte radost.

Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
V zaměstnání vás čeká období zvratů, převratů a nečekaných změn, využijte toto období především ve svůj prospěch. Máte šanci na získání výhodnější pozice, ale je třeba zvolit správnou taktiku a strategii. Tak s chutí do toho. Drobnými nezdary se nenechte odradit. V žádném případě se ale nepouštějte do nepromyšlených a neuvážených finančních transakcí, mohli byste na tom výrazně prodělat. Zdraví máte doslova z nerezivějící oceli, ale je to především vaše zásluha, o svou tělesnou schránku totiž pečujete doslova vzorově – zdravou stravou, pravidelným cvičením i uměním relaxovat, a tím načerpat potřebné síly.

Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
S blížícím se obdobím dovolených se ve vás probouzí cestovní horečka, nezapomínejte ale na to, že vzdáleností se zážitky neměří, a především vybírejte dovolenou podle obsahu svého bankovního konta. V žádném případě se nepouštějte do jakýchkoli půjček, mohly by vám hodně zkomplikovat život. Pozor také na zdravotní problémy, uvědomte si, že zdraví máte jen jedno, a proto je důležité se o ně starat, nezapomínejte na preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku. Koncem měsíce byste mohli dostat zajímavou pracovní nabídku, ale pořádně si vše rozmyslete, nic není tak dokonalé, jak se na první pohled zdá.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Nezapomínejte na své blízké a přátele, už dlouho strádají a mohla by jim dojít trpělivost. Pamatujte si, že i ve vztazích platí, že není možné jen brát, ale je třeba i dávat. Jste sice již trochu vyčerpaní, ale zmobilizujte ještě před dovolenou své síly, ať si nezpůsobíte v zaměstnání nějaký zásadní problém, když napnete své síly, máte dokonce šanci dosáhnout nečekaného úspěchu. Tak s chutí do toho. Na konec měsíce si naplánujte dovolenou, snažte se načerpat co nejvíce sil, než se nadějete, období dovolených skončí a před vámi se objeví další nečekané překážky, které ale s dostatkem sil nakonec bez problémů překonáte. Po finanční stránce vše bez problémů a dokonce trochu svítá na lepší časy.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)

I nadále pro vás platí, že vše má svůj čas, a ani vůlí nejde vše zlomit. Pokračujte ve své usilovné práci, ale obrňte se trpělivostí, bude se vám často zdát, že námaha je marná a vaše úsilí nikdy není korunováno úspěchem či oceněním. Ale dočkejte času… Nenápadně se o slovo hlásí váš organismus, který neustále vyčerpáváte, ale na dobíjení „baterek“ si čas nenacházíte. Zde platí, na nic už nečekejte a jednejte; naordinujte si alespoň pár dní odpočinku, relaxujte doma, v posteli či v přírodě. Vaše konto je maximálně spokojené, klidně mu můžete trochu financí odčerpat a věnovat je třeba na dovolenou.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Nenechte se vyvést z míry lidmi ve svém pracovním kolektivu, i když vám vaše úspěchy přejí, někdy je přece jenom přemůže závist a v tom okamžiku dokáží i ublížit. Buďte proto bdělí a ostražití a zvládnete vše s nadhledem. Ve svém pracovním zápalu se na chvíli zastavte, naplánujte si zaslouženou dovolenou. Mohly by vám totiž dojít síly, a pak by vám nechtěný odpočinek mohl zabrat více času, než potřebujete. I pro vás platí, že nelze stále jet na plný plyn, občas je přece jen potřeba načerpat nový benzín. Příliš neutrácíte, pilně pracujete a tak vaše konto se tváří velmi spokojeně.

Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Nepropásněte šanci, která se vám bude nabízet, otvírá se totiž před vámi jedinečná možnost seberealizace, a tak hlavně tuto příležitost nepropásněte. Taková šance člověka nepotkává každý den, záleží jen na vás, zda vezmete příležitost za pačesy a nebo ji necháte kolem sebe proklouznout. Často býváte unavení, přetažení a pak jednáte neuváženě, to vám může mnohdy značně uškodit. Pokuste se vnitřně zklidnit a jednat s rozvahou. Pokud jste neustále kvúli někomu nebo něčemu ve stresu, pokuste se příčinu odstranit. Vaše konto nestrádá ani nevyskakuje radostí, je celkem v normě, nepřehánějte to proto s žádnými investicemi a pokuste se vytvořit větší rezervy, časem vás čeká větší vydání.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.