Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop květen 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Nastává pro vás období, kdy budete neustále v dobrém rozmaru a budete neúnavně pro své kamarády a přátele vymýšlet originální žertíky, ale pozor, nic se nemá přehánět. Mohli byste si totïž docela výrazně zkomplikovat život. Hlavně si dobře promýšlejte všechny vaše kroky, ke kterým se odhodláváte. Nepřipraveností nebo váháním byste totiž mohli propást svou životní příležitost. Myslete také na své zdraví a dopřejte si více oddechu, potřebujete načerpat fyzické i psychické síly. Na své finanční rezervy nesahejte, čeká vás nutné větší vydání.

Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Začněte se v zaměstnání víc prosazovat a nejen v klidu a pečlivě pracovat. Jste snadnou kořistí pro ty, co nemají zábrany a klidně si vaši precizní práci přivlastní. Nedůvěřujte každému kolegovi, někteří vás jen dokáží využít. Oporou a útočištěm je vám vždy vaše rodina, popř. váš partner. Dejte jim proto najevo, že i oni pro vás jsou ti nejdůležitější. Pokuste se zbavit jednou provždy některých svých zlozvyků, jako je kouření, přílišné pití kávy nebo třeba přejídání, ochráníte se tak před případnými budoucími zdravotními potížemi. Buďte opatrní ve svých výdajích a neuskutečňujte riskantní finanční transakce.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Nenechte se připravit o svůj optimismus a elán, jen tak zůstanete sami sebou a vše vám půjde tak od ruky, jak to umíte jen vy. Tento měsíc očekávejte nával práce a stresu, a to v zaměstnání i doma. Vše zvládnete jen díky svému humoru a optimismu. Musíte prostě počítat s tím, že občas se Vám připlete do cesty někdo, kdo vám chce uškodit a sem tam, že se pošramotí rodinné i přátelské vztahy. S financemi si tento měsíc opravdu nemusíte dělat starosti, jednak jste poslední dobou příliš neutráceli a jednak máte šanci na získání většího obnosu peněz, se kterým jste vůbec nepočitali. Zdraví je naprosto v pohodě, váš optimismus snad i uzdravuje.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Vyžijte všech příležitostí, které se Vám nabídnou a nelekejte se ani případných změn, které vám život nachystá. Z nabídek, které se vám připletou do cesty, je třeba pečlivě vybírat, i zde platí pořekadlo, že není všechno zlato, co se třpytí, a tak nejednejte zbrkle, vše dobře promyslete, popř. se poraďte se svými blízkými. Ve finanční oblasti je vše v pořádku, ale pečlivě rozvažte finanční investice, vašemu účtu by to mohlo způsobit značnou újmu. Pečujte také trochu o své zdraví, naordinujte si pohyb a nějaké odlehčovací stravovací dny a nezapomeňte ani na preventivní prohlídky u lékaře.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Nástup pěkného počasí vám vlije energii, a tak zvládnete i ty věci, které jste dlouho odkládali, a do kterých se vám vůbec nechtělo. V zaměstnání dokonce přijdete s novými nápady či dokonce projekty, které se vám neuvěřitelně snadno podaří realizovat nebo alespoň rozjet. Pokud se vám na nastoupené cestě přece jen něco nepovede, nenechte se odradit. Vždyť i neúspěchy patří k životu.
Vaše úspěchy totiž mohou vzbudit závist, což vám může nepříjemně zkomplikovat život. Investujte vaše těžce vydělané peníze do rozumných věcí. Energie máte na rozdávání, jen se více věnujte pohybu.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Soustřeďte se ve všech oblastech vaši činnosti především na to, co je podstatné. Nekoukejte na řeči, které se vedou a věnujte se především tomu,co se přímo nabízí. Nezalekněte se případných překážek a nezapomínejte, že vše se nejí tak horké, jak se to uvaří.
Dařit by se vám mělo snad ve všem, do čeho se pustíte. Měli byste se  také ale zamyslet nad svými zvyklostmi a životosprávou, mnohé by se dalo vylepšit. Neprovádějte riskantní a spekulativní investice. Dávejte si občas pozor na lidi, kterým důvěřujete, ne vždy to s vámi myslí tak dobře, jak to na první pohled vypadá. Věnujte se také odpočinku a snažte se načerpat síly, čeká vás náročné období.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Máte dobře nakročeno a teď záleží vše na vás, jak vše zvládnete, jakým směrem se vydáte, zda některé věci či lidi nepodceníte, zda si dobře rozvrhnete práci i síly. Znáte dobře své slabiny, i to by vás mohlo zradit. Proto se maximálně soustřeďte na to, čeho chcete dosáhnout a co chcete dokázat, ale vnímejte i své okolí i na to musíte brát na cestě za svým cílem ohledy. V minulém období jste neměli příliš pod kontrolou své finance, dávejte si na ně pozor i tam by mohl vzniknout problém. Změňte trochu životní styl, předejdete tak zdravotním problémům.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
První polovina měsíce se přiliš nevydaří, nebudete se cítit ve své kůži, jako kdyby na vás lezla nějaká chřipka nebo ještě dozvuky jarní únavy. Jezte hodně vitamínů, zeleninu a odpočívejte a nabírejte síly, abyste  v druhé polovině měsíce mohli dokázat, že umíte vzít za práci, zvládáte své úkoly a mnohdy zcela nezištně podáte pomocnou ruku i svým kolegům. Rodina má pocit, že je  pro vás zcela na druhé koleji, přitom stačí jen naznačit, jak jsou pro vás všichni důležití a co pro vás znamenají. Ve finanční oblasti žádné změny,  mohli byste se živit i jako finanční poradci. S penězi si opravdu rozumíte.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Máte hodně energie a odhodlání, to je dobře, protože vše budete tento měsíc hodně potřebovat. Proto se v pracovní i soukromé oblasti nepouštějte do neprobádaného terénu, nehledejte nové cesty, nové objekty a pečlivě promýšlejte, co teď a co později a hlavně s rozmyslem. Jen tak nedojde k žádným kolizím, dokonce se vám podaří řadu komplikací a problémů zažehnat. Ale bude to stát za to. Brzy poznáte, že tato životní zkouška vám zároveň ukázala nové možnosti a přinesla celou řadu pozitivního. Pusťte svému účtu trochu žilou, zasloužíte si udělat si radost.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Harmonie a soulad je to, co ke svému životu především potřebujete. Máte šanci tento měsíc takto prožít, ale je třeba mít vše neustále pod kontrolou. Snažte se proto velmi pečlivě nakládat s vašimi zkušenostmi a rezervami. Vaše kroky a rozhodnutí se ukážou jako sice velmi smělé, ale zároveň velice přínosné. Dejte si pozor na člověka ve svém okolí, občas vám trochu škodí, ale máte šanci ho svým nadhledem doslova spacifikovat. Pečujete také trochu o vaši tělesnou schránku, zatím ještě žije z rezerv, ale mohli by se stát, že by nebylo kde energii brát. Po finanční stránce bez problémů. Pamatujete i na rezervy.

Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Dejte si pozor na signály vaše organismu, neustálé přepínání sil by se mu mohlo znelíbit a mohl by vám začít razantně dávat najevo, že je nutné silně ubrat plyn. A je zcela jasné, že se na vás doslova valí spousta práce, a tak jakákoli stávka organismu by vám přiliš vhod nepřišla. Proto se naučte mezi prací také odpočívat, čerpat síly na pozdější dobu.
Berte věci kolem sebe lehčeji a pochopíte, že je zbytečné se rozčilovat. S klidem se mnohdy i víc zvládne a zcela určitě dosáhne. Nemyslete jen na druhé, začínají vás trochu zneužívat. Počítají s tím, že u vás jsou vždy dveře otevřené. Nastává také pravý čas na úpravy bytu a vytvoření si tak jakési oázy klidu.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Jste poslední dobou hrozně náladoví, zamyslete se nad pravým důvodem tohoto stavu a zkuste to změnit. Vyjděte do přírody, vyražte s přáteli, naučte se také vnímat starosti druhých, a pak uvidíte, že problémy, které vás občas potkávají, jsou ve srovnání s problémy některých lidí ve vašem okolí doslova prkotiny.
Máte spoustu dobrých nápadů zkuste je zrealizovat. Vaše paměť a představivost totiž dosahuje svého vrcholu. Ale pozor, nepodléhejte příliš snadno okamžitému nadšení, korigujte víc své cesty. Očekává vás zajímavé setkání, které v mnohém může změnit váš život, ale dejte si pozor, ať tuto příležitost nepřehlédnete. Máte šanci získat větší finanční obnos a hlavně ze zdroje, který vás ani ve snu nemohl napadnout.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.