Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na říjen 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Čeká vás spousta práce doma a velké množství pracovních úkolů. Budete muset prokázat vaše organizační schopnosti a systematičnost, schopnost vyjednávat a asertivní přístup. Vyhýbejte se emotivnímu jednání, ale prosazujte cílevědomě své názory a nenechávejte se neustále odstrkovat na druhou kolej. Toto období přeje vašim investicím, ale musíte vše dělat s rozmyslem nebo se raději rovnou poraďte s odborníky. Věnujte také čas své tělesné schránce, naordinujte si pár odlehčovacích dnů, jezte především zeleninu a ovoce a pročisťujte organismus pitím čisté vody či bylinkových čajů. Najděte si také čas pro své blízké, potřebují vás.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Nastává období rozhodování – budete se muset rozhodnout jak dál v práci, zda přijmete finančně lákavou nabídku nebo setrváte v práci stávající. Rovněž vás čeká rozhodování, zda investovat peníze do úpravy bytu nebo je použít např. na zaplacení jiných, podle vás také potřebných věcí.. V tomto měsíci prostě budete muset neustále něco řešit. Záleží tedy především na vás, co zvolíte, jak se rozhodnete a jak se bude dál ubírat váš život. Nezapomínejte, že odpočinek je pro organismus nutný. Jedete doslova na doraz, a může se stát, že vám  brzy „dojdou baterky“. Nezahrávejte si se svým zdravím a načerpejte potřebné síly. Vyjeďte se svými blízkými či přáteli na příjemnou podzimní dovolenou.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Jste v úžasné tělesné kondici a udržíte si ji po celý měsíc. Nepodceňujte úřední záležitosti a dejte všechny záležitosti rychle do pořádku, jinak se dostanete do velkých problémů a ty se pak řeší mnohem složitěji. Zkontrolujte všechny „ resty“ a rychle je vyřešte, aby z nich nevzešel problém. Udělejte si také čas na své blízké, a to co nejdříve, nebo se začnou bouřit. Pokud to nebude nutné, nepouštějte se tento měsíc do žádných větších investic, nemuselo by se vám to vyplatit a mohli byste přijít o značné finanční rezervy. Buďte rádi, že se vaše konto už tváří spokojeněji, tak ať mu to nějaký čas vydrží. Nezanedbávejte se a myslete na své zdraví – jezte zdravě, vyrážejte do přírody atd.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Právě vcházíte do lepších časů, a tak se radujte. Nestěžujte si proto pořád na lidi kolem vás, na to, že se vám nedaří, ale přemýšlejte, co pro své štěstí a spokojenost můžete udělat vy a co je potřeba začít dělat jinak nebo zda není potřeba některé věci či svá rozhodnutí docela změnit. Máte spoustu energie, neotřelé nápady a houževnatost, a to je úžasný počáteční vklad na cestě k úspěchu. Nabídky na změnu práce berte vážně. Máte na víc, než v současnosti děláte. Neplánujte žádné větší investice, nenastal ten pravý čas. Věnujte se také občas sportu nebo alespoň si udělejte čas na vycházku do přírody, načerpáte tak nové síly.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Čeká vás spousta povinností a úkolů, ale také hodně legrace. Pracovní nároky a nečekané úkoly v sobě skrývají důležité výzvy. Vašich schopností a pracovního nasazení si může všimnout důležitý a kompetentní člověk a vše se rychle posune kupředu. Pozor na lidi, kteří vám mažou med kolem pusy, ale jednají tak především ve vlastním zájmu. Ten, kdo vám závidí, vám může dočasně, ale hodně, zkomplikovat nastávající období. Věnujte také trochu času odpočinku a jezte vitaminy. Pozor na finance, neutrácejte tolik, ať máte dostatek prostředků na nečekané výdaje. Rodina, přátelé či vaši blízcí jsou vaší oporou.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Máte kolem sebe dost lidí, kteří vás především využívají. Nehoňte se tolik a hlavně přinuťte lidi kole sebe, ať také přiloží ruku k dílu a ne se jen vezou. Děláte za jiné a pak vám nestačí síly na vaše povinnosti a z toho vám mohou vzniknout velké problémy. Peníze, které očekáváte, budou mít trochu zpoždění, ale o to jich bude více a před pomalu blížícími se Vánocemi se vám určitě budou hodit. Po zdravotní stránce je zatím vše naprosto v pořádku, jen obohaťte svůj jídelníček o větší dávku vitaminů a sem tam i o nějaký ten odpočinek, aby vám časem síly přece jenom nedošly.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Pro nápady nechodíte daleko, ale je třeba je vždy dotáhnout až do konce a nepřenechávat realizaci jiným. Často pak nepřiznají, že jen zrealizovali váš nápad. Hledejte nové, zajímavější cesty u těch věcí, které jsou už pro vás naprostou rutinou. Jen tak se dočkáte úspěchů na poli pracovním a následně pak i ve finanční oblasti. Nenechte se ale dosaženými úspěchy ukonejšit a především neusněte na vavřínech, dosáhnout pak znovu současných úspěchů by bylo mnohem složitější. Pozor blíží se období chřipek a častých nemocí, jezte vitaminy, aby žádná choroba neměla chuť se u vás zabydlet. Po finanční stránce je vcelku vše v pohodě, jen si dávejte pozor na zbytečné výdaje.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Práce se vám tento měsíc nebude dařit, ale nenechte se tím rozložit. Plňte si pečlivě své úkoly, ale zatím vůbec nepočítejte se změnami k lepšímu. Hvězdy vám nejsou zrovna nakloněny a navíc ještě nenastal váš čas úspěchů, pohody a radosti. Posbírejte odvahu a postavte se směle všem překážkám, které vás tento měsíc čekají. Problémy vnímejte jako životní zkušenost. Nezapomínejte na rovnováhu mezi prací a odpočinkem, vyvarujete se tak zdravotním problémům. Koncem měsíce už začnete vnímat, že situace se obrací a nastává vaše výrazně příznivější období. S penězi umíte velmi dobře hospodařit, a tak v této oblasti vás žádný neúspěch nezaskočí
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Radujte se, právě se nacházíte v lepším období. Pro tento měsíc platí, že spokojený a vyrovnaný je jen ten, kdo dokáže v každé situaci objevit tu lepší stránku a umí se radovat z maličkostí. Nebojte se také prosazovat věci, které považujete za prospěšné, získáte tak nejen respekt svých kolegů, ale s největší pravděpodobností si vás všimnou i šéfové, kteří si uvědomí vaše kvality a dovednosti a finanční odměna pak na sebe nenechá dlouho čekat. Najděte si čas pro rodinu a přátele, mnohonásobně vám pak vše vrátí. Máte železné zdraví, tak o něj pečujte, ať vám dlouho vydrží.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Každý malý nezdar vás vyvede z míry, a přitom je to zcela zbytečné. V zaměstnání i doma si vás váží, oceňují vaši práci a pokud se vám přece jen něco nepovede, nepodléhejte panice. Nikdo není dokonalý. Nezabývejte se tolik problémy druhých, příliš vás to vyčerpává. Jste téměř dítětem štěstěny, v práci bez problémů, rodina a vaši blízcí vás podporují a obdivují vaše schopnosti, tak co si víc přát. Vaše konto také nezeje prázdnotou a navíc s penězi umíte hospodařit. Jen je třeba věnovat trochu pozornosti své tělesné schránce, proto zajděte na pravidelnou kontrolu k lékaři. Neškodilo by nasadit alespoň krátkodobě nějakou odlehčovací kúru, zbavit se pár zbytečných kilogramů by vám jedině prospělo. Tak s chutí do toho.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Práce a různých úkolů na vás tento měsíc čeká víc než dost, ale vy je jako obvykle zvládnete s nadhledem. I když občas už pocítíte vyčerpání. Možná by bylo dobré, obklopit se takovými lidmi, kteří část úkolů zvládnou i bez vás. A vy si tak najdete alespoň krátký čas k tomu, abyste vypnuli a nabrali nové síly. Pamatujte si,  že žádný stroj nefunguje věčně a totéž platí i pro lidský organismus. Je třeba o něj pravidelně pečovat a to platí i pro vás. Chtělo by to alespoň na chvíli sestoupit z pracovního kolotoče a věnovat čas relaxaci. Šéfové si vás cení a je to vidět i na vašem kontu. Nezapomínejte na rodinu a přátele, potřebují vás, dejte jim také občas najevo své city.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Tento měsíc vás ovládne pocit, že se ve všem jen neustále „plácáte“, nic vám nejde od ruky, úkolů neustále přibývá, lidé kolem vás nechápou, nic neplyne podle vašich představ, všechno a všichni vám jdou na nervy … Je to ale jen váš vnitřní problém. Posilte organismus, odreagujte se a podívejte se na situaci s nadhledem. V druhé půlce měsíce již opět budete nad věcí a vše, co vás dostalo do kolen najednou budete vidět úplně z jiného úhlu. Ocenění šéfů také na sebe nenechá dlouho čekat. Nezapomínejte občas protáhnout tělo, a svět se vám hned bude zdát růžovější.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.