Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce




Horoskop na září 2021

Beran (21.3.–20.4.)
Povýšení je na obzoru, ale chce to, abyste byli trpěliví. Rodina i přátelé vám pomáhají na cestě za úspěchem, buďte na ně aspoň vlídní a nenechte se ovládat náladami. Zvažujte všechny vaše plány, na které jsou potřeba větší obnosy peněz, finanční rezervy máte prakticky nulové, chce to rozvážněji nakládat s financemi. Najděte si čas na chvíle pohody, vychutnejte si západ slunce, zajděte třeba na ryby nebo na houby, pookřejete a naberete nové síly.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
V zaměstnání jste na sebe již upozornili, šéfové si konečně uvědomili, že příliš nemluvíte a hlavně pracujete a navíc máte ještě úžasné nápady. Nastává pro vás opravdu úspěšné období. I vaše finanční situace je velmi příznivá, ale nedávejte neustále najevo, že peníze pro vás nejsou problém. Ve vašem okolí se totiž nacházejí závistivci, kteří by vám mohli i uškodit. Dávejte svým blízkým najevo city, nestyďte se za ně.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Štěstí neví, kam dřív sednout, ale našlo si tento měsíc čas i pro vás. Máte malé finanční problémy, ale ty si mnohdy způsobujete sami, mohou za ně vaše vysoké nároky. Navštivte už taky konečně lékaře, zdraví není zrovna vaší nejsilnější stránkou, ale pokud mu věnujete dostatečnou pozornost, rychle bude vše v pořádku. Za to v lásce prožíváte jedno z nejkrásnějších období, tak taky pro ni něco dělejte vy, není možné jen přijímat, ale je třeba i dávat.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Tento měsíc vás čekají úspěchy při obchodních jednáních a pomalu získáváte také přízeň nadřízených. Alespoň občas byste se měli zamyslet nad stavem vašeho konta, snažte o změnu, finanční rezervu byste měli mít na neočekávané výdaje. Třeba zkuste pravidelně ukládat nějaký menší obnos, jedině tak se začne blýskat na lepší časy. Platí to i o zdraví, investice do něj se vám časem vrátí i s úroky. Nedávejte příliš najevo své city, ještě nenastal ten pravý čas.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Tento měsíc začnete v klidu a trpělivě pracovat na svém úspěchu, jste cílevědomí, a tak ocenění na sebe nenechá dlouho čekat. Také zisky začnou odpovídat vaší aktivitě, štěstí se na vás usmívá. Po zdravotní stránce jste v úžasné formě, ale aby tato situace byla trvalá, je třeba i nadále pro zdraví něco dělat. Rodina je na vás hrdá, co všechno dokážete a  jakou umíte vytvářet pohodu, dávejte jim také najevo, jak jsou pro vás všichni důležití a že bez nich by jen málo co mělo smysl.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Buďte i nadále vytrvalí a neústupní a dočkáte se ocenění. Nastává období, kdy se vám mnohonásobně vrátí všechny peníze, které jste podle rad odborníků v posledních letech investovali. Udělejte si radost a zrekonstruujte si například obydlí podle svých představ. Hlásí se malé zdravotní problémy, zajděte k lékaři a vše se napraví, ale i poté věnujte svému organismu trochu času, bohatě se vám to vrátí. Nedělejte žádné velké plány, všechno stejně bude trochu jinak, než si představujete.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Hvězdy se rozhodly vám fandit, využijte proto situace a nepromrhejte toto pro vás příznivější období. Peníze se u vás dlouho nezdrží, nakupujte s rozmyslem a hlavně zbytečně neutrácejte a uvidíte, bude líp. V období dovolených a prázdnin jste trochu zlenivěli, chce to opět se více věnovat pohybu. Sport přece posiluje nejen tělo, ale i duši. U svých blízkých naleznete lásku a porozumění, oplácejte stejnou mincí.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Nastává váš čas, v zaměstnání se vám dostane velkého uznání a následovat bude i finanční ocenění, tedy odměna. Finanční injekci už dlouho potřebujete, vaše konto už delší dobu zeje prázdnotou, musíte s tím něco udělat. Je třeba mít výdaje pod kontrolou a ne nakupovat co vás napadne. Vaší silnou stránkou je zdraví, přes malé zdravotní problémy jste se už dostali a teď kypíte zdravím. Vaše partnerské i přátelské vztahy procházejí obdobím pohody, harmonie a porozumění, važte si toho, ne každému je to dopřáno.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Jste ve výborné pracovní formě, vše zvládáte levou rukou, šéfové jsou maximálně spokojeni, důležité je ale vydržet a ne usnout na vavřínech. V tomto období vám hvězdy nedoporučují žádné větší výdaje, je lepší peníze shromažďovat. Ohlásí se také malé zdravotní problémy, pokud budou trvat déle, navštivte lékaře. Potkáte osobu, která vás velmi zaujme, ale neodhalujte hned své karty, mohli byste na to doplatit.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
V zaměstnání se dočkáte úspěchu a ještě k tomu jste oblíbeni. Ale pozor, nic netrvá věčně, závist dokáže pokazit mnohé. Vše, co se týká peněz má velkou naději na úspěch, ale přesto při výdajích přemýšlejte. Neskrývejte své city a závažná rozhodnutí neodkládejte, nastal ten pravý čas posunout se kupředu. Začněte se lépe chovat ke svému zdraví, i jemu už dochází trpělivost.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Máte před sebou období úspěchů a uznání, blíží se nejen pracovní postup, ale i finanční odměna. K očekávaným výdajům přibudou nové, naprosto nečekané, ale vy s nenadálými situacemi vždy počítáte, takže to vlastně pro vás ani nebude problém. Kritika od vašeho partnera bude nepříjemná, ale prospěšná pro obě strany. Je třeba zachovat chladnou hlavu. Zdá se, že vše máte pod kontrolou, jen máte občas sklon podceňovat zdravotní problémy, jděte trochu do sebe, prevence je opravdu velmi důležitá.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Všechno, do čeho se pustíte, se vám bude dařit. Úspěch vás nemůže minout. S penězi je třeba zacházet opatrně. Planety doporučují přemýšlet, kam investovat a hlavně kde ušetřit. Co všechno pro rodinu a partnera či blízké uděláte, to u nich budete mít jako v kampeličce. A až budou vidět, že potřebujete podat pomocnou ruku, rádi vám vše mnohonásobně oplatí. Vaše zdraví je jedním slovem perfektní, vydržíte jakoukoli zátěž jak fyzickou, tak psychickou.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.