Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na březen 2020

Beran (21.3.–20.4.)
V zaměstnání budete mít vynikající možnost ukázat, co všechno dokážete, důležité ale bude i jaké množství práce zvládnete, jen tak se pak dočkáte ocenění. V průběhu měsíce se budete také trochu potýkat s depresí nebo spíše se špatnou náladou. Zkuste pak odložit vše, co nebudete muset dělat okamžitě a věnujte se sportu nebo nějaké činnosti, která vás baví a odreagujete se s ní. Pozor si dejte na hospodaření s penězi. Bylo by dobré mít na účtu určitou stálou rezervu peněz, jen tak vás nezaskočí nečekaný výdaj.  Pozor na problémy se zuby, raději je předběhněte preventivní prohlídkou u zubaře.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Poslední dobou máte neustále bojovnou náladu, hned se s každým dohadujete, okamžitě jste dotčení, vše vás hned rozčílí. Zastavte se a zamyslete se sami nad sebou, zda víc nedosáhnete klidným rozhovorem a vysvětlením si třeba i protichůdných názorů, ale bez emocí. Ve finanční oblasti se nebojte rizika. Kdo totiž nic nedělá, nic nepokazí, ale ani nic nezíská. A právě v tomto měsíci budete mít šanci vyhrát či jinak rozmnožit finanční hotovost. Příchod jara byste měli využít k očistě těla a nasadit si nějakou očisťovací kůru. Také pokud máte v úmyslu shodit nějaké to kilo, nastává ten pravý čas, pustit se do hubnutí.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Váš smysl pro humor a pohotovost budou slavit neskutečné úspěchy. Máte dar tyto své poklady mistrně využívat. Tento měsíc vás zasáhne velkorysost a tolerance, a tak opět navážete přátelské vztahy s lidmi, se kterými jste kontakty již dávno  přerušili. Není sice jisté, zda si to zaslouží, ale budete to vy, kdo tím v delším časovém horizontu získá. Vaše velkorysost se ale může, bohužel, pro vás negativně odrazit na stavu vašeho konta. Buďte opatrní na své zdraví a nestresujte se víc, než je nutné. Nic není tak žhavé, jak to na první pohled vypadá. Najděte si dostatek času pro své blízké, začínají mít pocit, že jsou příliš často až na druhé nebo i další koleji.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Ve vašich záležitostech dojde ke zlomu, pustíte se i do věcí,  které se vám až dosud příliš nebo vůbec nedařily. Pokud nemáte vyřešené bydlení i to se vám může tento měsíc podařit změnit. Potkáte ty pravé lidi, kteří vám rádi podají pomocnou ruku a poradí. Buďte také laskaví a trpěliví ke svým nejbližším, právě prožívají velmi komplikované období a oporu potřebují jako sůl. Udržujte se v dobré psychické i fyzické kondici, jen tak se vám podaří překonat období jarní únavy. Finance nebudou vaším problémem, utrácíte s rozmyslem a pamatujete na rezervy.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Nebojte se změn ani odvážných plánů. Vše, co si opravdu přejete a je to v lidských silách, totiž můžete s trochou úsilí uskutečnit. Dobré ale také někdy je nechat věcem volný průběh. Nezapomínejte také na to, že pohoda v rodině znamená respektovat svého partnera a nevnucovat mu své názory, pak si teprve užijete spokojené a příjemné společné chvíle. Nepodceňujte drobné finanční problémy a hlavně dejte vše rychle do pořádku. Jinak se může z drobného problému stát časovaná bomba. Po zdravotní stránce jste na tom neuvěřitelně dobře, o vitalitu byste se mohli dělat i s ostatními.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Startujete pomalu, ale jakmile se jednou pro něco rozhodnete, jste doslova k nezastavení. Je ale nutné neřídit se jen citem, ale i rozumem. Jen tak dosáhnete svých cílů a splníte si svá přání. Podívejte se také na své stinné stránky a uvědomte si je a chtějte se alespoň některých svých zlozvyků zbavit. Mnohé pak bude mnohem jednodušší. Pečujte také o svou tělesnou schránku, jezte méně tučná jídla a občas protáhněte tělo třeba na výletě nebo v tělocvičně. Nakupujte s rozmyslem, ale občas udělejte radost nějakou maličkostí sobě, svým blízkým nebo přátelům. Očekávejte zajímavou možnost výdělku.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Pokud v sobě naleznete dostatek odvahy a pohovoříte si rozumně se šéfem, mohli byste se dočkat zvýšení platu. Pokud vám pracovní a rodinné povinnosti nepřerostou přes hlavu, umíte vnímat hlas svého těla a dokážete vnímat jeho potřeby. Věnujte pozornost především stravování, je to vaše velká slabina. Přes den skoro nejíte, ale večer to mnohdy přeženete a z toho pak pramení vaše žaludeční obtíže. Naučte se také aktivně odpočívat, věnujte se nějakému sportu, např. jízdě na kole, běhu v přírodě nebo alespoň vyrážejte na delší procházky. Po finanční stránce jste na tom mimořádně dobře, je to asi tím, že každý výdaj vždy pečlivě zvážíte.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Vaším problémem je, že si příliš dobře pamatujete, když vám někdy někdo něco nepěkného provedl. Kdo vás jednou zradil, nemá už u vás příliš šancí svůj skutek napravit. Není možné naučit se zapomínat, ale je možné nebrat vše tak vážně. Pokuste se o to. Doba je vhodná k realizaci některých zásadních změn. Podaří se vám uvést do života některé neuskutečněné představy. Zdraví není stoprocentní, ale při dostatečné sebekontrole bude vše rychle tak, jak má být. Dejte alespoň občas svým blízkým najevo, jak jsou pro vás důležití a jak si ceníte všeho, co pro vás dělají. Mají vás moc rádi, ale občasné „pohlazení na duši“ prospěje přece každému.

Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Prosazovat své nápady za každou cenu může být mnohdy velmi riskantní. Proto byste v tomto období měli být velmi opatrní a obezřetní, ale nebojte se vaše chvíle nastane i když vaši protivníci jsou velmi silní a ostražití. Naučte se občas hodit všechny starosti za hlavu a vyjít si s přáteli – není vyloučeno, že v jejich společnosti přijdete na něco originálního. Vaše finanční situace má setrvalý stav s možností pomalého růstu. Osobní svoboda je pro vás velmi důležitá, a proto ji dokážete poskytnout i svým blízkým. Ke zlepšení vašich zdravotních problémů přispěje vaše zklidnění a rovnoměrnější rozložení sil.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Čeká vás konflikt se silnou dominantní osobou. Pokusí se získat nad vámi vliv a diktovat vám své požadavky. Snažte se v sobě najít dostatek sil a nenechte se vmanipulovat do otevřeného konfliktu. Čeká vás období plné starostí, ale i radostí. Vaší  velkou devizou je ale neskutečná vůle, se kterou všechno překonáváte. Mnohdy se také příliš přepínáte, pak nesnesete žádnou kritiku, a to ani od vašich blízkých. Po finanční stránce je u vás vše v pořádku, i když občas nakoupíte něco bez rozmyslu, nikdy se ale nejedná o velkou sumu peněz, a tak vaše konto to nikterak neničí. Sportujte, jezte s rozmyslem, váš organismus vám brzy za takovouto péči poděkuje.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Nechte práci běžet starým tempem, nesnažte se o nové znovuorganizování – prostě nepřidělávejte si zbytečné starosti. I tak budete řešit spoustu problémů a zapeklitých situací. Ale na vás si jen tak někdo nepřijde. Vaše okolí bude mít pocit, že s každým vyřešeným problémem vám přibývá nejen sil, ale i nápadů. Vaším problémem je, že na všechno příliš spěcháte a ostatní vás mnohdy nestihnou pochopit. Netlačte proto tolik na pilu. Věnujte se také svému neustále vyčerpávanému organismu a sbírejte síly při každé možné příležitosti. Uvidíte, že to prospěje nejen vaší tělesné schránce ale i psychice. Peníze umíte vydělávat, užívat, množit, ale pamatujete i na ty, kteří svou finanční situaci nezvládají. Jen pozor na lidi, kteří dokáží mistrně zneužít vaší dobroty.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
V zaměstnání se vám nedaří realizovat vaše dlouhodobé plány, což vás pochopitelně rozzlobí a často připraví i o náladu. Nenoste si ale problémy domů, mohlo by to výrazně ovlivnit vaše vztahy v rodině i s vašimi blízkými a přáteli. Pro odreagování vám nejlépe pomůže vyrazit alespoň na pár dní někam na cesty, získáte odstup a nadhled a některé problémy uvidíte v zcela jiném světle,  a tím je pak budete i jinak řešit. Uleví se tak nejen vám, ale i vašemu okolí. Pozornost si zaslouží vaše kosti a klouby, zajděte na pravidelnou lékařskou prohlídku, prostě věnujte se také svému organismu. Hospodařte opatrně s úsporami a  vyvarujte se zbytečných výdajů, očekávejte nutnost větších výdajů.

Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.