Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na červenec 2020

Beran (21.3.–20.4.)
Ï když máte před sebou vytouženou dovolenou, teď především zmobilizujte své síly a dokončete všechny rozpracované úkoly. Pozor na roztěkanost, mohli byste si způsobit velké problémy a jistě si uvědomujete, že hledat v současné době novou práci není vůbec snadné. O dovolené načerpejte hodně energie, abyste měli dostatek sil k překonávání případných problémů, které se vám postaví do cesty. Udělejte si čas na své přátele a blízké, přivedou vás na jiné myšlenky a vy získáte tolik potřebný nadhled. S financemi nakládejte obezřetně, nepouštějte se do nepromyšlených investic.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Především je nutné, abyste se celkově zklidnili, pamatujte si, že platí rčení, že žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří. Jste v permanentním stresu a jednáte mnohdy velmi podrážděně, což vám může jedině ublížit. Při výběru dovolené dejte přednost klidu a pohodě, to je místu a způsobu dovolené, při které se nabijete tolik potřebnou energií a pokud možno i optimismem. Jen tak nebudete vidět všechny věci jen černě. Nezapomínejte na preventivní prohlídky u zubaře, jinak si o ni váš chrup řekne sám. Po finanční stránce jste na tom velmi dobře, proto si můžete dovolit i větší finanční investici..
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Pokud budete mít tento měsíc dovolenou, užívejte si ji plnými doušky, po celoroční obětavé práci v zaměstnání i pro své blízké si ji opravdu zasloužíte. Máte za sebou psychicky náročné období, a tak se především obklopte klidem a pohodou. Svému kontu ale nepouštějte příliš žilou, mohlo by ho to poznamenat na delší dobu. Máte šanci získat možnost vedlejšího příjmu, což by vám mohlo pomoci zaplnit díry ve financích. Zvažte ale, zda máte na další práci dostatek sil. Pečujte i po dovolené o svou tělesnou schránku, najděte si čas na relaxaci a nezapomínejte také na preventivní prohlídky.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Máte šanci, že se už konečně vyřeší záležitost, která vás již dlouho připravuje o spánek a síly a dokonce vše dopadne podle vašich představ. Najděte si proto co nejdříve nějakou last minute dovolenou a změňte prostředí, jen tak co nejrychleji a nejlépe dobijete baterky. Po návratu budete nuceni řešit nějaké záležitosti na úřadech, nezapomínejte, že všechna potvrzení je nutné mít písemně, nevěřte jen slovům. Finance jsou v normě, ale není nutné si příliš vyhazovat z kopýtka. V zaměstnání vám vše půjde od ruky, ale nikdo to zatím příliš neocení. Při oslavě narozenin to příliš nepřehánějte s alkoholem, mohli byste si způsobit zdravotní komplikace.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Nenechte se v zaměstnání vtáhnout do sporů, které kdosi zbytečně rozdmýchává. Ignorujte je, rozdmýchávač se brzy unaví a navíc se časem vše obrátí proti němu. Jinak pro vás nastává doslova ideální období. Máte sil na rozdávání, v zaměstnání se vám vysloveně daří, šéfové vaši práci ocení a nebudou šetřit ani slova chvály. Doma rovněž vládne klid a pohoda, děti vám dělají radost, prostě hvězdy jsou na vaší straně. Naplánujte si aktivní dovolenou, jen tak zkrotíte vaši neutuchající energii. Po zdravotní stránce jste naprosto v pohodě, jen si dávejte pozor na přemíru slunečních paprsků. S penězi si příliš hlavu nelámete a jim se u vás docela zalíbilo.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Máte před sebou mnoho věcí k rozřešení i vyřešení, ale i k rozlousknutí. Bude vás to stát hodně sil a energie. O slovo se také přihlásí váš oslabený imunitní systém. Vinu hledejte sami u sebe, organismu vůbec nedopřáváte chvíle oddechu, stále od něho vyžadujete jen vydávání velkého množství energie. Potřebujete především načerpat dostatek sil, nechte vaše blízké, aby se o vás starali. Po návratu z dovolené přijde zajímavá nabídka na nové zaměstnání nebo na novou pozici. Pořádně promyslete všechna pro a proti, a odhadněte i svoje síly fyzické i psychické. Peníze totiž nejsou všechno a navíc vy umíte hospodařit i s málem.
Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Máte před sebou velké plány, chcete rozjet zajímavé projekty. Nemusíte nijak vyčkávat, ani znovu vše promýšlet, klidně se pusťte do uskutečňování plánů. Vše se podaří, ale jen v případě, pokud se obklopíte správnými lidmi. Proto především velmi pečlivě vybírejte spolupracovníky. Špatný výběr by vám mohl velmi výrazně zkomplikovat plány. Z počátku sice očekávejte větší výdaje, ale finance si k vám cestu najdou. Pečujte také o svou tělesnou schránku, aby se vám nepostavila do cesty nějaká nemoc, která by mohla zbrzdit rozjezd. Najděte si alespoň občas čas pro své blízké a přátele
.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Štírům přejí tento měsíc hvězdy především v pracovní oblasti. Šéfové si konečně všimnou vaší houževnatosti a pracovitosti a náležitě ji i ocení. Už jste si to dlouho zasluhovali. Ale pozor, jste někdy až příliš vstřícní k lidem a někteří to s vámi nemyslí příliš dobře, jen vás využívají. Proto se nesvěřujte každému se svými plány, mohli byste později litovat. Často jste také až příliš tolerantní ke svým blízkým, ani to by se vám nemuselo příliš vyplatit. O dovolené ale hoďte všechny problémy za hlavu a volné dny si vychutnávejte plnými doušky. Pravidelně se věnujte pohybu – je to pro vás jediný klíč k dobré fyzické i psychické kondici.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Tento měsíc vás nějak opustí pracovní nálada a budete inklinovat spíše k lenošení a zahálení a budete přemýšlet především nad dovolenou. Dovolená je to, co se vám tento měsíc nejvíce vydaří, bude to období plné pohody, načerpáte dostatek sil, užijete si své blízké … Jinak bude toto období spíše neutrální, neočekávejte změny ani v kariéře, ani ve finanční oblasti. Po návratu z dovolené se soustřeďte na práci, nepozorností byste mohli nasekat spoustu chyb a leccos zkomplikovat. Pozor si dejte na žaludeční problémy, naordinujte si letní odlehčovací kúru, zbavíte se tak části nadbytečných kilogramů
.
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Jste nepřekonatelní optimisté, a to i v situacích, kdy ostatní už házejí flintu do žita. Dokonce i v těžkých situacích budete myslet na své blízké a přátele, dokážete jim podat pomocnou ruku a někdy je doslova postavit na nohy. Život se s vámi příliš nemazlí, ale tento měsíc bude všechno jinak. Zažijete příjemné chvíle s rodinou, načerpáte spousty energie a budete opět připraveni poprat se s nepřízní osudu. Nastává ale pro vás až neskutečně úspěšné období, úspěchy se na vás pohrnou doslova ze všech stran. Užívejte si toto období klidu.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Neodkládejte neustále dovolenou a neupřednostňujte především práci. Odpočinek už opravdu potřebujete jako sůl. Vypněte telefony, obklopte se svými blízkými, odjeďte pryč od práce, starostí a problémů. Pokud si už konečně nevyhradíte čas odpočinku, váš organismus by mohl začít stávkovat, a to byste určitě nechtěli. Pohlídejte si zdraví, dopřávejte si pořádné porce čerstvé zeleniny a ovoce, prostě alespoň několik dní o sebe pečujte po všech stránkách. Koncem měsíce vás čeká příjemné setkání a milé překvapení.

Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Tento měsíc zavládne v zaměstnání i ve vašem soukromí opravdu pohoda. V neustálém shonu, který kolem vás v posledním období panoval, jste si ani nestačili uvědomit, že nejhorší úkoly, ale i životní rozhodnutí jste zvládli a vše je za vámi a vyřešeno. Uberte proto plyn a naordinujte si odpočinek. Tento měsíc se ale nepouštějte do žádných jednání ohledně financí a především si v žádném případě nepůjčujte peníze. Brzy byste totiž mohli litovat. Koncem měsíce se objeví přítel, se kterým jste měli trochu pošramocené vztahy, vše se ale konečně vysvětlí a vaše přátelství se vrátí do původních kolejí.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.