Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na leden 2020

Beran (21.3.–20.4.)
Zdraví dobré, navíc přichází nová energetická vzpruha. Nastává ideální čas pro dokončení rozpracovaných projektů v zaměstnání i doma, jen je třeba získat potřebný nadhled, netrápit se některými drobnostmi, a porozhlédnout se ještě po trošce inspirace. Naleznete opět cennější věc, kterou jste delší dobu postrádali. Ve vztazích pozor na vlastní neohrabanost. Penězům se u vás líbí, protože vědí, že je máte rádi a navíc je umíte obdivuhodně rozmnožovat.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Zdraví trochu pokulhává, zvláště u mužů. Což alespoň občas navštívit lékaře? V zaměstnání zůstaňte sví, i když ne každý je vám nakloněn. Zachovejte klid a vyčkejte, až se situace i někteří lidé uklidní. Cestujte nebo podnikejte zajímavé výlety a radujte se ze společnosti milých lidí. Vaše finanční situace je stále stejně dobrá, především vaší zásluhou, jste dokonalí hospodáři.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Po zdravotní stránce není pro vás toto období zrovna příznivé, hrozí problémy s páteří a s trávením. Věnujte se alespoň občas pohybu a zorganizujte si lépe stravovací režim. V zaměstnání vás čeká postup nebo alespoň uznání a ocenění vaší pracovitosti, pečlivosti a kreativity. Nečekaný příjem výrazně zlepší vaši finanční situaci, ale přesto každou investici zvažujte. Vytvořte si raději rezervu a počitejte s tím, že mohou nastat i horší časy. V lásce buďte opatrní, hrozí partnerské problémy, ale čas vše vyřeší.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Zdraví slouží, ale přesto raději navštivte lékaře – prevence je velmi důležitá. V práci vás čeká pochvala za neotřelý nápad a realizaci projektu, ale s vlastními financemi nemáte příliš dobrý vztah, nerady u vás zůstávají a pokud se nerozkutálejí, rádi jim v odchodu od vás pomůžete. Zamyslete se proto raději co nejrychleji nad svým hospodařením, časem by vás mohly nepříjemně zaskočit finanční problémy. Raději jim předejděte. Zato v partnerských vtazích se blýská na lepší časy, lepší konstelace už dlouho nebyla.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Zdraví dobré, ale dávejte pozor na to, co a v jakém množství jíte.Střídmost se vyplatí. Zvyšuje se také Vaše naděje na výhru. Otevírá se před vámi období, ve kterém můžete mnohé změnit nebo alespoň napravit. Nenechte se ale vykolejit zdánlivými neúspěchy. Vše chce jen trochu trpělivosti. Ve finanční oblasti vládne klid a pohoda. Ve vztazích můžete napravit, co jste poslední dobou značně pokazili. Zamyslete se občas také nad tím, zda přeci jenom není občas chyba na vaší straně.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
Mohly by vás zaskočit menší zdravotní problémy, věnujte se proto více pohybu, zdravé stravě a relaxaci. Nezapomínejte ani na pravidelné lékařské prohlídky. V zaměstnání stav vyrovnaný, je na místě i trochu optimismu. Nesmíte se ale příliš zabývat tím, jak si posílit či upevnit své pracovní postavení, uniká vám při tom jedna šance na postup za druhou. Po finanční stránce je a bude vše v pořádku, umíte totiž velmi dobře hospodařit. Partnerské, přátelské i rodinné vztahy vyvážené.

Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
Přiliv energie vám umožní ubránit se nenadálému nachlazení či viróze. Menší nedorozumění v práci vás neohrozí, ale nenechte se hlavně vyvést z míry. Berte věci s humorem a s nadhledem. Jen tak zvládnete zpočátku nepříznivé období. Ale i u vás platí konec dobrý, všechno dobré. S financemi je to pořád stejné, nic ohromujícího. Bylo by vhodné zamyslet se občas nad tím, jak se pokusit finanční situaci vylepšit a také pro to něco udělat. Potkáte zajímavého a inspirujícího člověka, nepřehlédněte ho, uškodili byste především sami sobě.
Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
V zaměstnání se vám otvírají nové možnosti, máte velkou šanci na pracovní postup. Neprovokujte ale osud a držte se osvědčených postupů, přehmaty si nemůžete dovolit. Pokračujte ve své systematičnosti a pečlivosti, ale je třeba také naučit se pracovat rychleji a s větším nadhledem. Najděte si čas na výlety do přírody, čím delší a náročnější procházky absolvujete, tím lépe se budete cítit. Ve finanční oblasti i vztazích panuje klid a pohoda.
Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Necítíte se ve své kůži, na chvíli vysaďte, jinak budete náchylní ke chřipkám. V zaměstnání zvolněte tempo, a rozhlédněte se občas kolem sebe, zda vás někdo tak trochu nevyužívá a nehřeje se pak na výsluní místo vás. Prospějí vám setkání s přáteli a rodinnými příslušníky. Přijdete tak na zcela jiné myšlenky. Pozor – moc nerozhazujte, mohlo by to poznamenat vaše finance na dlouho dobu. Opět budete mít příležitost si uvědomit, jakou oporou jsou vám vaši blízcí a partner(ka).
Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Úspěšně jste přestáli svátky – opatrujte se a pečujte alespoň občas o své zdraví, hrozí chřipky. Finance se budou nejméně do března zlepšovat. Rodinné vztahy projdou menší krizí, vše se ale rychle napraví. Důležité je zachovat klid a nadhled ve vyhrocených situacích. Vyžádá si to ale drobné ústupky i z vaší strany. V zaměstnání jste uznávaným pracovníkem, ale nezapomínejte, že je třeba na sobě neustále pracovat.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Zdraví uspokojivé, pouze vás trochu potrápí klouby. V zaměstnání vsaďte na svou originalitu a fantazii a umění jednat s lidmi a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Případnou pochvalu či ocenění neberte jako samozřejmost, naučte se dávat najevo radost. Z vašich úspěchů se zaraduje i povánoční odlehčená peněženka. Nevyhýbejte se setkáním s neznámými lidmi, mohli byste tak promarnit svou šanci a těch na vás čeká celá řada.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Zdravotní stav vynikající u všech věkových kategorií. V pracovních vztazích vás čekají nenadálé úspěchy, ale pozor, na vavřínech se usíná velmi snadno.. Partnerské vztahy stoprocentní, delší dobu již u vás vládne i rodinná pohoda, tak si toto období hodně užívejte a své blízké doslova hýčkejte. Finance vám starosti nepřidělávají, máte jich dostatek, i když ne přebytek, ale co víc si můžete přát.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.