Start | O nás | Maxdorf | Spolupráce
Horoskop na únor 2020

Beran (21.3.–20.4.)
Budete mít stále pocit, že vám lidé ubližují, nechápou, ale možná by stačilo jen si o vašich pocitech popovídat, a pohled na situaci se radikálně změní. Začněte pracovat sami na sobě a dívejte se na svět trochu optimisticky. V pracovní oblasti se objeví nové příležitosti a šance, tak si dejte hlavně pozor, abyste je nepřehlédli nebo neminuli. Naordinujte si hodně pohybu na čerstvém vzduchu, organismus po tomto způsobu relaxace přímo volá. Finance jsou dá se říci v pohodě, nebude sice na rozhazování, ale ani nebudete mít finanční problémy.
Charakteristika znamení

Býk (21.4.–21.5.)
Ke všem svým činnostem přistupujte promyšleně, s rozvahou, nechcete se přece nikde spálit. Máte co nabídnout, jen o tom přesvědčte své šéfy, naučte se také svou práci prodávat. Občas je potřeba trochu upozornit i na sebe. Jste cílevědomí, a tak čas, kdy dosáhnete všeho, co máte v plánu, se blíží. S financemi je to jak na houpačce, chvíli jste na tom velmi dobře, ale umíte si dělat radost a někdy to přece jen trochu přeženete. Potřebujete více pohybu, a tak vyražte na lyže nebo na procházku do přírody, prospěje to psychice i vašemu organismu, který mnohdy zcela zanedbáváte.
Charakteristika znamení

Blíženci (22.5.–21.6.)
Nejste zrovna v nejlepší formě, vaše intuice pravděpodobně někam na čas odcestovala, a proto se držte toho, co vám nařídí šéfové, ale i toho, co vám poradí přátelé. Můžete se také spolehnout na své blízké, že vás v každé situaci „podrží“, i vám v mnohém pomohou. Dejte jim proto taky občas najevo, že je máte rádi a že si jejich oporu a pomoc uvědomujete. Zdravotně jste na tom doslova výborně, ale chce to neustále o svou tělesnou schránku pečovat. Relaxujte, choďte na výlety, občas si naordinujte „odlehčovací“ den, prostě věnujte svému organismu občas trochu času. Finance jsou v normě, nemůžete si příliš vyskakovat, ale při rozvážném vydávání peněz vás nečekají žádné problémy v této oblasti.
Charakteristika znamení

Rak (22.6.–22.7)
Ve všem vašem konání dojde tento měsíc ke zlomu, začnete řešit i záležitosti, se kterými jste dosud nemohli ani pohnout. Máte na to dostatek nápadů i dost energie, vyřešíte s největší pravděpodobností i věci, se kterými jste si nevěděli rady. Platí pro vás rčení, že kdo si počká, ten se dočká. Očekávejte také uznání v zaměstnání, a to v okamžiku, kdy byste to nejméně čekali. Zdravotně jste na tom naprosto v pořádku. Občas si udělejte také čas sami pro sebe a odpočívejte, organismus by se o to mohl začít hlásit sám. Finanční situace se bude neustále nějaký čas zlepšovat, naplánujte si klidně nějaké rozumné výdaje a můžete si pořídit i něco, co vás třeba jen na chvíli potěší.
Charakteristika znamení 

Lev (23.7.–22.8.)
Nebojte se změn ani odvážných plánů. Vše, co si opravdu přejete a je to v lidských silách, totiž můžete s trochou úsilí uskutečnit. V zaměstnání jste to konečně vzali za správný konec, podařilo se vám prolomit ledové vztahy, situace se vyjasnila a pracovní atmosféra vás proto již vůbec neparalyzuje, ba právě naopak, motivuje vás k lepším výkonům. Nenápadně se hlásí problémy s penězi, pokud je začnete okamžitě řešit, nebude z toho žádná větší komplikace. Choroby se vám až neskutečně vyhýbají, přesto je třeba o zdraví neustále pečovat, vyrážejte na lyže nebo třeba jen sáňkujte, prostě relaxujte jakýmkoli způsobem.
Charakteristika znamení

Panna (23.8.–22.9.)
V zaměstnání se vám nedaří realizovat pečlivě propracovaný plán, což vás pochopitelně pořádně rozčílí a taky připraví o náladu. Hlavně svou mizernou náladu nepřenášejte na rodinu a blízké, oni přece za nic nemohou a zbytečně byste si tak přidělali další problémy. Pro odreagování vám nejlépe pomůže, když odjedete alespoň na pár dní na dovolenou, získáte nadhled a nebudete vidět všechno tak černě. S penězi ale zatím vycházíte velmi dobře, dokonce nečekaně obdržíte menší finanční částku. Koncem měsíce sami poznáte, že vše chce čas a  trpělivost.

Charakteristika znamení 

Váhy (23.9.–23.10.)
V zaměstnání vás trochu zaskočí vstřícné chování šéfa, ale vysvětlení bude bohužel velmi prosté; je potřeba udělat práci, do které se nikomu moc nechce, a tak nadřízeného laskavější chování nic nestojí a ví, že vy odevzdáte precizní práci. Neočekávejte ale nějaký finanční obnos, práce bude hotova, tak již není potřeba něco dále řešit. Nenechte se tím ale odradit, morální uznání i finanční ocenění nenechá na sebe dlouho čekat. Nezanedbávejte preventivní prohlídky, jen tak můžete předejít zdravotním komplikacím. Věnujte se rodině a svým přátelům, pozvěte je na dobré jídlo, výstavu či výlet nebo vydejte  za kulturou. Ve vaši blízkosti se objevil člověk, který čeká na vaše přátelství.

Charakteristika znamení 

Štír (24.10.–22.11.)
Nastává ideální období k některým zásadním změnám. Pokud nejste spokojeni v zaměstnání, pokuste se o změnu, i změna v osobním životě se vám povede podle vašich plánů a představ. Pokud se vám podaří dodržet dělení času na práci, zábavu a odpočinek, žádná zdravotní komplikace vám nehrozí. Škodí vám především stres a často i špatná nálada, ke které se uchylujete, když vám něco nevychází tak, jak si přejete. S financemi si nemusíte dělat žádné starosti, na vaše běžné potřeby máte peněz dostatek a zbytečné rozhazování vám není vlastní. Udělejte jen občas dárkem radost svým blízkým.

Charakteristika znamení 

Střelec (23.11.–21.12.)
Pomluvy na pracovišti vás rozčiluji, nejlepší bude, když uděláte trochu pořádek a uvedete věci na pravou míru. Přesto ale máte kolem sebe většinou lidi, kteří vás dokáží rozesmát a udělat vám radost maličkostmi. Nečeká vás v současné době příliš úspěšné období v pracovní oblasti, ale nezoufejte, vše se zase v dobré obrátí. Naslouchejte alespoň občas radám zkušenějších, vyhnete se tak omylům a různým přehmatům. Máte naději na získání většího finančního obnosu, a to dědictvím či výhrou v loterii. Zdravotní potíže nejsou opravdu vaším problémem, spíše se zamýšlejte nad tím, kam smysluplně vrhnout vaši nadbytečnou energii.

Charakteristika znamení 

Kozoroh (22.12.–20.1.)
Jste rádi ve společnosti lidí, kteří vám dokáží dobře poradit, podat pomocnou ruku, popřípadě vás podepřít, když to budete potřebovat. Naučte se jim to ale dát alespoň občas najevo, mohli by si myslet, že vám jejich přízeň není po chuti. Konečně v práci někdo ocení vaši pracovitost a nápady a penízky se pomalu ale jistě vydají na cestu k vám. Pokuste se také zjistit, zda jsou osud a štěstí na vaší straně, vsaďte menší částku, třeba vyhrajete. Nepodléhejte depresím a nebuďte náladoví, chce to se občas odreagovat od denních povinností a starostí, věnovat se aktivnímu či pasivnímu odpočinku, hned se vám bude vše zdát jednodušší a příjemnější.
Charakteristika znamení

Vodnář (21.1.–20.2.)
Vaše neskutečné úspěchy pokračují, neustále oslňujete, hýříte nápady, disponujete geniálními schopnostmi, vidíte snad i za roh nebo snad i do budoucnosti. Hodně pracujete a máte tedy i docela dostatek peněz, nemusíte nějak moc šetřit, ale nepřehánějte to s dobrými skutky, které rádi děláte. Někteří lidé kolem vás to již s vámi umí, a vždycky z vás nějaký finanční obnos dostanou, ale nepotřebují to, jen vás využívají. Máte občas zdravotní problémy, jsou především způsobené tím, že neumíte vůbec odpočívat. Naplánujte si proto alespoň týden zasloužené dovolené.
Charakteristika znamení 

Ryby (21.2.–20.3.)
Najděte v sobě sílu a odpoutejte se od věcí, které vás tíží. Nestrhávejte na sebe těžkosti a problémy ostatních, ale soustřeďte se hlavně sami na sebe. Jakmile se trochu uklidníte, nebude všechno tak černé, jak se to zdá.  Pokud byste chtěli měnit zaměstnání, zvažte všechny pro a proti. První zdání nemusí vypovídat o tom, co je dobré a co špatné. Poslechněte si i názory ostatních, pak teprve se rozhodujte. Udělejte si čas na své soukromí, načerpejte energii, věnujte se své rodině a přátelům, uvědomíte si, jakou v nich máte oporu. Finance zatím vyrovnané, ale obezřetnost je stále na místě.
Charakteristika znamení

Další články v této kategorii


Reklama


Přihlášení

Pokud ještě nemáte přístupové údaje, můžete se registrovat.